Муфта перехідна – спеціальний фітинг. Головне призначення – з’єднання труб і санітарно-технічного обладнання з різним діаметром.

Ще має такі функції:

1. компенсація теплової деформації трубопроводів;
2. знижує рівень вібрації;
3. регулювання тиску;
4. захист від корозії;
5. забезпечення герметичності.

Перехідні муфти використовуються для:

1. інженерних побутових мереж;
2. промисловості;
3. сільського господарства (с/г).

Переваги – простий і надійний монтаж, не потрібно спеціальне обладнання, надійність і довговічність. Для виготовлення муфти використовуються такі матеріали – сталь, латунь, кераміка, чавун, поліпропілен. Конструкція: має два кінці з різним діаметром вхідного отвору.

Маркування. Перша цифра – розмір перетину кінця з мінімальним діаметром, а друга – з великим діаметром.

Тип муфти визначається виходячи з того матеріалу, з якого зроблені труби. Також залежить від відстані між трубами, їх діаметрів, кута стикування між ними. Пропонується поліпропіленовий фітінг для створення рознімного, з використанням накидної гайки, з’єднання поліпропіленового трубопроводу з трубопроводом або арматурою, виконаною з інших матеріалів. Кільце ущільнювача виконано з синтетичного каучуку. Вартість – 83 гривні.

Такі фітинги – прес-фітинги, різьбові, каналізаційні, фітинги з нержавіючої сталі, натяжні фітинги та ін. Зворотний клапан для запобіжної системи від дії зворотних потоків каналізаційних вод.

Відведення, кут каналізаційний Ostendorf. Вартість – 21 гривня. Діаметр – 32 мм. Стійкий до дії гарячої води. Тривала вогнестійкість. Використовується для водовідведення всередині будівель, побутової каналізації, дощової каналізації, інших агресивних середовищ в діапазоні Ph 2-12.

Valtec фітінг різьбові – зганяння різьбові. Латунь 91.33. Прямий розгінний зганяння, змонтований з 2-х частин за допомогою накидної гайки.