В обмежених умовах сучасних ванних кімнат доводиться використовувати компактну сантехніку. Найкращим способом економії цінних сантиметрів є установка душових кабін.

Незважаючи на широке розмаїття готових моделей, підібрати ідеальний варіант за формою, кольором, габаритами і конструкції складно. Вирішити проблему дозволяє послуга, що з’явилася на ринку нещодавно – виробництво кабін і огороджень під замовлення.

Традиційно душові кабіни виконуються в білому кольорі. Вони мають стандартні типорозміри і конструктивні рішення. При створенні індивідуальних та незвичайних інтер’єрів ванних кімнат такі види сантехніки складно вписати в стилістику. В такому випадку на допомогу приходить виготовлення продукції під замовлення. Переваги сервісу незаперечні – це:

  • Безграничні можливості. Виробники пропонують виготовлення конструкцій стандартного розміщення, для установки в нішу, з орними і відкотами дверцятами, прямокутної, квадратної, трапецієподібної конфігурації, прозорим або матовим, звичайним або кольоровим склом.
  • Ідеальна відповідність габаритів приміщення. Душові огорожі створюються за індивідуальними вимірами. Це дозволяє отримати зручну і практичну конструкцію для нетипових ванних кімнат.
  • Відмінна якість. За статистикою, при серійному виробництві спостерігається більш високий ризик шлюбу.

Загальні переваги застосування душових кабін

При оснащенні сучасних ванних кімнат вибір на користь душових кабін – ідеальне рішення. Обумовлюється воно не тільки можливістю економії простору. Правильно підібрана, виконана з якісних сучасних матеріалів кабінка – це:

  • естетичний дизайн, що відрізняється ергономічністю і невагомістю;
  • тривалий термін використання сантехніки без втрати її експлуатаційних характеристик;
  • високий рівень гігієнічності, що досягається завдяки простоті прибирання та очищення поверхонь;
  • зручність і економічність застосування води в процесі щоденних гігієнічних процедур.

Душові кабіни і огорожі ідеально підходять людям, які мають обмежені фізичні можливості, в тому числі особам похилого віку. Особливо зручні для таких користувачів конструкції без піддонів. Щоб переконатися в їх практичності і багатофункціональності, досить ознайомитися з відгуками, залишеними реальними власниками.