Сучасний ринок будівельних матеріалів постійно оновлюється.

В останні роки особливо популярними стали труби і фасонні вироби ППУ, які були створені для економії на додатковому утепленні інженерних мереж. Вони можуть використовуватися в самих різних комунікаціях.

Особливості труб ППУ

Конструкційно елементи з ППУ є двошарові труби. Вони виробляються шляхом нанесення утеплювача на звичайну сталеву трубу. Після цього на пінополіуретан наноситься спеціальна оболонка. Зовнішній шар може складатися з поліетилену або оцинкованої сталі. Окремі модифікації труб оснащуються вбудованим кабелем для дистанційного контролю комунікацій і діагностики їх цілісності.

До особливостей інженерних мереж з ППУ відносяться:

  • Низька теплопровідність. Полімерний шар запобігає зниженню температури внутрішнього середовища труби.
  • Відсутність корозійних процесів. ППУ допомагає не тільки захистити від тепловтрат, а й гідроізолювати труби. Тому ймовірність появи іржі вкрай низька.
  • Низька маса. У порівнянні з іншими теплоізольовані трубами, варіанти з ППУ мають досить малу вагу, що спрощує їх монтаж і обслуговування.
  • Можливість інтеграції з різними комп’ютерними системами. Це значно спрощує обслуговування і ремонт труб.
  • Тривалий експлуатаційний термін. Без ремонту і обслуговування такі труби можуть служити до 30 років. А зі своєчасним проведенням всіх заходів – ще довше.

Купувати такі вироби краще у виробників. У зв’язку з високим попитом на ці види труб виробники знаходяться практично всюди. У вашому регіоні або прилеглих областях напевно знайдеться така компанія. При цьому краще, щоб це був великий завод труб ППУ – в цьому випадку продукція буде реалізовуватися за доступними цінами.