Димохід має пряме призначення – виведення продуктів горіння в атмосферу.

Відмінна тяга забезпечує більш швидке згоряння палива. Звідси випливає, що чим якісніше димохід, тим кращі показники горіння палива він демонструє. Крім цього, матеріал, з якого виготовлений трубопровід має бути не складним в монтажі і довговічним. Лише кілька десятиліть тому димоходи виготовлялися з цегли, глини або стали.

Але з плином часу і впровадженням вдосконалених методів, димоходи почали виготовляти з нержавіючої сталі. Такі конструкції характеризуються високою міцністю і легкістю в обслуговуванні. Вони без праці встановлюються на на будь-яку піч або котел, і являють собою модульну конструкцію, що дозволяє змонтувати їх в будь-якому архітектурному вирішенні.

Димарі з нержавіючої сталі від компанії Балтійські Димарі мають наступні переваги:

· Ефективно захищають від корозії і хімічних речовин, які накопичуються на внутрішній поверхні труби. За рахунок цього забезпечується збільшення терміну служби димоходу;

· Невелика вага димоходу в порівнянні з цегляними або керамічними аналогами;

· Легкість і простота монтажу без додаткових конструкцій;

· Можливість установки як зовні, так і всередині будівлі;

· Можливість установки як в процесі будівництва будинку, так і після завершення процесу будівництва;

· Естетичний зовнішній вигляд конструкції;

· Уникнути відкладення на поверхні димоходу сажі і продуктів горіння завдяки гладкій поверхні.

Монтаж і установка димоходів з нержавіючої сталі відбувається швидко. Потрібно лише правильно підібрати розмір самої труби і зробити герметичне з’єднання модулів. Для правильного монтажу краще звернутися за допомогою до фахівців.

Як показує практика, більше 90% споживачів вибирають димарі з нержавіючої сталі. Це пояснюється тим, що кожен елемент модульної системи відмінно тримає температуру і справляється з різними погодними явищами. При необхідності димохід може утеплений, особливо якщо він використовується зовні приміщення.