При виборі меблів для офісного приміщення найбільше уваги приділяється вартості купованих виробів і їх функціональності. Безперечно, що ці критерії вибору є важливими, але не можна купувати предмети інтер’єру виходячи тільки з цих показників.

Не варто забувати про те, що офіс – це робоче місце, і чим краще, зручніше воно буде організовано, тим кращу працездатність зможуть продемонструвати працівники офісу. Тому розглянемо, яка офісні меблі є найкращою при організації робочого місця.

Офісний стілець

В кожному офісі є такий предмет інтер’єру, як стілець. Виробниками випускається велика різноманітність цих виробів. Але, не дивлячись на великий вибір, не варто захоплюватися незвичайними дизайнами або вибирати ту продукцію, яка має мінімальну вартість. Подібне нерідко робиться при покупці меблів для відвідувачів. Погодьтеся, що якщо ви надасте клієнтам своєї компанії незручні, дешеві стільці, то у них складеться відповідне про вас враження. Тому в даному випадку економія буде недоречною і шкідливою.

Стільці та крісла для співробітників повинні бути зручними і виконаними з якісних матеріалів. Так, можна не купувати шкіряні крісла, а обійтися звичайними матер’яними оббивками, але під нею повинен знаходитися щільний поролон або інший пружний матеріал. Спинка не повинна бути низькою, так як сидіти в такому кріслі вісім годин поспіль утомливо і співробітники офісу напевно стануть виділяти більше часу на перекури. Вибирайте висоту спинки так, щоб вона змогла підтримати плечі людини.

Крім цього, слід звернути увагу на форму сидіння. Існують вироби, в яких форма сидіння виконана невдало, через що судини в районі згину ніг переживаються і сидіти стає через немеющее кінцівок просто неможливо.

Офісний стіл

Іншим незмінним атрибутом офісного приміщення є стіл і стійки ресепшн. При виборі столу необхідно визначитися з тим, яким чином ви станете його використовувати. Наприклад, зараз багато хто користується ноутбуками, а не звичайними ПК, відповідно, працювати на ноутбуці зручніше за звичайним прямокутним столом. Якщо вибирається стіл для нарад, то виріб прямокутної форми підійде для цього в найбільшій мірі. До стійки ресепшена пред’являється дві основні вимоги – оригінальність виконання і зручність експлуатації.