Ролети – це візитна картка сучасного будинку. Цінуються вони не тільки за привабливий зовнішній вигляд, але і за великі функціональні можливості.

Якщо ви встановите якісні гаражні ролети, можете бути впевнені, що ваш автомобіль знаходиться в абсолютній безпеці. Підкреслити сучасний фасад можливо завдяки різноманіттю конструктивних і колірних рішень.

У чому перевага гаражних ролетів?

Найбільше достоїнство гаражних рольставней те, що вони не вимагають робочого місця, як розсувні або орні. Завдяки намотування на вал вони економлять багато місця.

У зв’язку з цим ви можете будувати гараж в безпосередній близькості від кущів, дерев, інших будівель і не переживати про те, як потім будете його відкривати.

Слід знати, що до гаражним рольставням легко підвести сигналізацію. Можна ще більше убезпечити своє майно і замовити протизламні ролети.

Правила з проведення монтажних робіт в дверних і віконних отворах
Гаражні ролети – особливості вибору

Одним з найголовніших вимог, є прямокутна форма отвору. Інший вид можливий, але в цьому випадку ускладниться характер проведених монтажних робіт.

Для надання привабливого зовнішнього вигляду будівлі або будинку ви можете також купити ролети і на вікна.

Важливо використання якісних витратних і герметизуючих матеріалів. Кріпильні елементи вибираються відповідно до рівня навантажень і вагою самої конструкції.

Дуже важливо, щоб монтаж проводився симетрично щодо дверного або віконного отвору. При монтажі, направляючі ролетів повинні бути встановлені вертикально і знаходиться на однаковому рівні.

Основні принципи монтажу:

1. Одним з найпростіших способів є зовнішній накладної монтаж. При якому конструкція рольставен встановлюється безпосередньо на отвір і розташовується зовні.

2. Вбудований зовнішній монтаж. Ролети встановлюються в отвір.

3. Комбінований монтаж, коробом назовні. Короб розташовується в ніші отвору.

4. Комбінований монтаж, коробом всередину. Короб розташовується в ніші отвору передньою частиною всередину. В цьому випадку опущена ролета зливається з фасадом, тому що знаходиться з ним на одному рівні.

5. Накладний монтаж внутрішній. Ролети встановлюються зовні. З боку вулиці, або всередині приміщення.

6. Вбудований монтаж внутрішній. Такий монтаж не підходить для ролет з круглим і напівкруглим захисним коробом.

Залежно від мети придбання, вам слід вибирати рольставні по їх функціональності. Після того як ви визначитеся, що ви хочете від рольставен, ви можете дзвонити у фірму, яка займається виготовленням та встановленням.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір. Вдалих покупок!