Меблі зі штучного ротанга давно вже стали повноцінною альтернативою природним складовим, а використання сучасних технологій при виробництві матеріалу додає ряд переваг. Штучний ротанг є стрічкою, яка має різну ширину і структуру, а зовнішній вигляд часто повністю імітує дерево.

Переваги штучного ротанга

Плетені меблі з штучного ротанга володіє всіма якостями натурального матеріалу, але поряд з цим має свої особливості:

  • Стійкість до факторів зовнішнього середовища – при виробництві синтетичного ротанга виробники враховують можливий вплив природних явищ на нього, тому готові вироби не бояться різких перепадів температур, вологи у вигляді дощу або надмірно палючого сонця;
  • Екологічність – застосовуються складові повністю безпечні, проходять множинні перевірки контролю якості, які відповідають необхідним нормам. Абсолютно нетоксичні і не викликають алергію;
  • Естетичність – зовнішній вигляд повністю імітує природні якості, що надає готовим виробам природність;
  • Додаткова обробка – при виробництві матеріал обробляють спеціальними розчинами, які перешкоджають утворенню грибків і плісняви;
  • Різноманітність колірної гами – при бажанні є можливість придбати плетені меблі не тільки під імітацію дерева, а й практично будь-якого забарвлення. Це дозволяє максимально просто підібрати предмети інтер’єру під наявний дизайн приміщення.

Галузь застосування

Прийнято вважати, що плетених може бути тільки садові меблі з штучного ротанга, однак це далеко не так. Безперечно, що для дачі та саду вона підходить більше, ніж вдало, особливо якщо розташована в тінистій алеї або альтанці. Таке місце буде ідеальним для відпочинку, читання книг і просто знаходження на свіжому повітрі.
Але крім цього є безліч дизайнерських та індивідуальних рішень для застосування меблів подібного типу. Найбільш поширеними стилями вважаються:

  • Прованс – до даного стилю відноситься все, що пов’язано з ретро-дизайном, тому вироби з синтетичного ротанга впишуться в інтер’єр максимально вдало. Вони будуть не тільки гармоніювати з навколишнім оточенням, а й вносити свої власні нотки вишуканості.
  • Мінімалізм – в даному стилі штучний ротанг буде виглядати максимально впевнено, тому що він, як і мінімалізм, не любить надмірної завантаженості в інтер’єрі, наявності килимів і зайвого декору.
  • Консервативний стиль – також підходить для предметів меблів з техноротанга, однак при цьому слід враховувати особливості інтер’єру. У деяких випадках буде досить одного крісла-качалки, щоб стиль був завершеним. В інших випадках потрібна трохи більше предметів, наприклад, журнального столика і софи.

Особливості догляду

При виробництві штучний ротанг піддається різним просоченням, які згодом продовжують термін експлуатації меблів, тому безпосередній догляд не представляє складнощів, але є кілька правил:

  • Штучний ротанг не боїться вологи, тому допускається його протирання вологими серветками або ганчір’ям. Слід звертати увагу, щоб вони не були грубого якості, що може привести до подряпин і механічних пошкоджень зовнішнього вигляду;
  • Тривале зберігання меблів рекомендується проводити в сухих приміщеннях, бажано в закритому тканиною вигляді від скупчення пилу.

Таким чином, даний вид меблів може застосовуватися не тільки на дачі, але також в квартирі для повсякденного життя.