Багато власників залишаються відданими старим чавунним радіаторам з ребристою поверхнею. І це правильне рішення.

Вони надійні, віддають тривалий час тепло в приміщення. Ось тільки їх зовнішній вигляд не має привабливістю. Однак сьогодні таке питання легко дозволяємо. Для цього існують декоративні грати. Причому виконуються вони з різних матеріалів.

Металеві решітки

Такі види решіток можна прикрасити перфорацією, використовуючи різні малюнки. Декоративні решітки з металу володіють деякими перевагами, наприклад, вони не деформуються під впливом температур, не виділяють в навколишнє середовище шкідливі речовини, екологічно безпечні. Такі решітки вільно пропускають тепло, не затримуючи його. В незалежності від того, де розташована батарея, металева решітка успішно прикриє її від непотрібного погляду, а може навіть зацікавити своєю незвичністю. Крім цього, такі вироби гарні в догляді. Їх можна мити або протирати ганчіркою з миючими засобами.

Вироби з МДФ

Існує решітка для радіатора опалення з МДФ. Вони також є одним з різновидів маскування батарей опалення. Даний матеріал входить в групу екологічно чистих матеріалів, оскільки не містить в собі фенолу і епоксидних смол. МДФ міцний матеріал, можна сказати, міцніше деревини. Матеріал добре і легко обробляється. Можна виконувати вироби з МДФ різних форм, якість від цього залишається колишнім. Грати, виконані з даного матеріалу, мають привабливий вигляд, добре поєднується із загальним інтер’єром.

Дерев’яні решітки

Дерев’яні вироби є одним з популярних маскувальних решіток для радіаторів опалення. Вони багатоликі, так як виконати їх можна в різних колірних рішеннях. Можна виконати імітацію каменю або цегли. Такі решітки мають свою назву – перголи. при її установки не слід забувати, що перебувати пергола може на вісім сантиметрів від батареї.

Крім представлених матеріалів для решіток опалення, існують і інші, наприклад, виконують екрани зі скла або решітки з пластику. Дані маскувальні вироби для радіаторів мають широке застосування.