Що таке інсталяція? Це поняття має на увазі під собою монтаж, збірку, з’єднання окремих, іноді незалежних предметів між собою.

Первоночально це поняття з’явилося в мистецтві. У наш час в області сантехніки інсталяція стала теж свого роду мистецтвом, шедевром в руках майстрів. Масу можливостей дає інсталяція при облаштуванні ванної кімнати, по скільки дозволяє надійно і швидко змонтувати підвісну сантехніку.

Можна застосувати інсталяцію для унітазу, біде, раковини і пісуара. Крім навісних виділяють і інсталяції для підлогових систем, але вони мають свої обмеження по ширині і висоті. Кілька видів інсталяцій розрізняють по застосуванню, для некапітальних стін і для капітальних, а так само є системи для обмурівки і штукатурення.

Є чимало позитивних моментів в інсоляції, це економія місця у ванній кімнаті, практичність і швидка установка, і що не менш важливо гігієнічність. Так само перевагою володіють сантехнічні інсталяції в тому, що при використанні їх такі комунікації як труби і сливи не будуть бачити. Інстиляція значно спрощує роботу, як при ремонті, так і по завершенню його.

Прикріплювати її годі й готуючи стіни, навіть до старого кахлю. Так само якщо приміщення не велике, то завдяки інсталяції візуально воно збільшитися і з цією системою можливі найрізноманітніші дизайн і планування. Є ще одна позитивна сторона у систем інсталяції, механізми змиву працюють без шумно.

Є й невеликі недоліки цієї системи. За рахунок того що всі труби сховані порушує вільний доступ до комунікацій, а то є є раптом станеться поломка, наприклад в бочці, то ви не зможете полагодити самостійно, а тільки за допомогою сантехніка.

Хоча в інсталяції поломки з бачком зустрічаються рідко. Так само якщо замінити звичайний унітаз буде не складно, це точкова процедура, то заміна системи інсталяції може привести до необхідності нового ремонту.

Загалом система інсталяції досить зручна і практична, має гарний вигляд і заощаджує чимало місця. Але варто відповідально підійти до вибору якісної сантехніки. Тоді ви не зіткнетеся з проблемою заміни або поломки і зможете насолоджуватися практичністю, без гучністю і красивим зовнішнім виглядом вашої ванної кімнати.