Без сумніву, майже кожна господиня мріє про плетені меблі на веранді свого будинку. Плетені меблі надають інтер’єру вишуканість, елегантність і легкість, створюють сучасний або старовинний стиль.

Вони зроблені з натуральних і екологічно чистих матеріалів, відомих і доступних з давніх часів. Найпоширеніший сировину для плетіння – верба (лоза) і пальма ротанга (ліана), що росте в Південно-Східній Азії. Вироби з лози дешевші і вишукані, з ротанга – дорожче і елітні.

З давніх-давен такі меблі вважалася атрибутом заміських будинків, але сьогодні вона однаково добре виглядає і експлуатується як в саду, вітальні, дитячій або кабінеті, так і в кафе, клубі чи ресторані.

У наш час плетені меблі вже займає простір в сучасних будинках і різноманітність плетених меблевих виробів настільки велике, що неможливо навіть все перерахувати: крісла, дивани, столи, тумбочкі.кроваті, шафи, ширми і т. д.

Плетіння меблів з доступних природних матеріалів по праву можна назвати мистецтвом, тому що і зараз ці меблі роблять вручну, зберігаючи місцеві традиції плетіння.

Плетені меблі дуже міцна і вологостійка, і при належному догляді може прослужити до 20 років, але при цьому залишати її під дощами і на зиму на вулиці не варто.

За нею легко доглядати, достатньо змахувати пил м’якою щіткою, щоб не забивалася пил між прутами, і змочувати плетіння мокрою губкою, щоб уникнути появи тріщин (кілька разів на рік).

Плетені меблі легка, її не складно переставляти при збиранні, і вона не залишає слідів на підлозі при переміщенні.

Сучасні технології дозволяють зміцнити матеріал для плетіння і збільшити його водостійкість, а також надати будь-який відтінок меблів для гармонії з інтер’єрів.

Як тепло і затишно сидіти в кріслі-гойдалці біля каміна, сховавшись м’яким пледом і читаючи улюблені вірші або книгу!