Для установки ванни, а також її підключення сьогодні є кілька способів і кожен з них гарний по-своєму. 

Перед установкою ванни у вас вже повинна бути виконана каналізація і розводка водопровідних труб, якщо ще немає, значить, необхідно розведення труб зробити, враховуючи при цьому розташування отворів у щойно придбаної ванни. Монтаж необхідно починати з виставлення ванни. Вона повинна бути виставлена ​​так, щоб був трохи ухил у бік зливу. Після використовуючи маркер, окресліть лінію знизу ванни, під її нижніми краями. Ця лінія необхідна, щоб знати місце, де буде закріплюватися верхня кромка опорного бруса.

В якості опори для ванної можна використовувати дерев’яний брус, перетин його повинно бути 20х50 см. Однак його потрібно попередньо обробити від впливу води. Якщо ж ви не довіряєте дерев’яного брусу, то можете прекрасно скористатися металевим куточком. Після розмітки ванну можна прибрати, а до стінок прикріпити бруси, з відстанню в 20 або 30 см. На нижній край ванни наклейте потім двосторонній скотч і встановіть зверху дуже акуратно ванну. Переконайтеся, що ваша ванна спирається на бруси з обох сторін нижніми краями. Якщо ж ваша ванна встановлена ​​на бруси, то вже буде практично неможливо регулювати її нахил ніжками.

Місце, де стикується брус зі стіною потрібно заповнити силіконовим герметиком і виконати дану процедуру необхідно кілька разів, щоб бути впевненим, що шов заповнений повністю. Наносити потрібно наступний шар безпосередньо після висихання попереднього. Сам шов з силікону можна закрити ПВХ плінтусом білого кольору, що має краю з м’якої гуми. Проробивши цю роботу, постарайтеся добре провітрити ванну, щоб позбутися від запаху силікону.