Багато людей вважають, що якісна сантехніка – це щось непотрібне. Насправді, немає нічого важливішого, ніж якісна сантехніка, для приватного будинку.

Газове постачання, потроху, йде з наших будинків і залишається тільки електрику і вода. І в разі, якщо з проводкою трапиться що-небудь, з вами нічого не буде. Навіть сильне перенапруження або навпаки його різкий спад, не призводить до поломки приладом. Найчастіше, ламається, максимум, запобіжник, в іншому ж все залишається в робочому стані. А ось якщо у вас прорве трубу, зірве змішувач і так далі, є висока ймовірність банального потопу. Як вашої квартири, так і сусідів знизу. А за це доведеться вже, як мінімум, платити. Саме тому ніколи не варто економити на сантехніці. Але, це далеко не всі причини, які вам варто знати. Зараз ми розглянемо всі можливі причини, чому варто купувати якісну сантехніку.

Але де ж її взяти? Швидше за все, ви купуєте сантехніку або на ринку, або в сантехнічних магазинах. Це дійсно важливо, адже в більшості випадків, такий підхід досить шкідливий для вас. Так чому ж не варто економити на ній? Давайте подивимося.

Причини, чому не варто економити

Варто розглянути найпростіший приклад. Змішувачі, якими ми всі користуються, виробляються, або зі сталі, або з латуні. Нерідко, метали легують різними металами або іншими елементами. Але дешеві сантехнічні змішувачі мають дещо іншу структуру. В першу чергу, вони завжди дуже легкі. Навіть для алюмінію вони мають занадто низькою масою. Швидше за все, використовують, або дуже тонкий метал, або незрозумілі сплави. Вони часто покриваються корозією і різними наростами.

Але навіть не це саме дивне. Найчастіше, хромоване покриття просто сповзає від часу. Воно нагадує алюмінієву фольгу і після цього змішувач швидко руйнується. Буквально через пару місяців змішувачем вже неможливо користуватися. Приблизно такі ж ситуації відбуваються і з фітингами, і зжене. Іноді з сполуками часто відбувається інші казуси. Наприклад, у них крива, нерівна різьблення, що не дає герметичного з’єднання. Використання їх може привести до потопу і протікання, що не дуже добре.