На сьогоднішній день металургійна промисловість надає все нові інструменти і пристосування, які полегшують людське життя. Яскравим прикладом тому виступає сталевий квадрат, призначення якого відоме далеко не всім.

Придбати сталевий квадрат, а також інші металургійні пристосування, ви зможете, якщо відвідаєте спеціалізовані магазини або відповідні сайти. Кваліфіковані фахівці нададуть вам всі необхідні консультації та рекомендації.

Сталевий квадрат і його різновиди

Сталевий квадрат (металопрокат) являє собою металевий виріб, що має квадратний перетин. Для його виготовлення використовуються різні види стали, і поставляється він у формі мотків або прутків. Розмірний ряд сталевого квадрата може бути абсолютно різним, тому сфера його застосування надзвичайно широка і різноманітна.

Залежно від складу стали, яка була використана для виготовлення металопрокату, він може бути використаний в різних сферах. Наприклад при застосуванні зварювальних робіт найчастіше використовують метал з низьким рівнем вуглецю.

При виготовленні високоточних деталей необхідно застосовувати вироби, які були створені за допомогою холоднокатаних технологій.

Сталевий квадрат, виготовлений з легованої сталі (сталь, в яку додаються інші речовини) володіє підвищеною стійкістю до корозійних процесів, підвищують рівень міцності.

Існують три групи сталевих квадратів:

  • сталевий квадрат, виготовлений зі звичайної сталі;
  • металопрокат з вуглецевої або легованої сталі;
  • сталевий квадрат з високолегованої сталі.

Сфера застосування сталевого квадрата

Металопрокат може бути застосований в якості заготовок для металевих виробів. Сталевий квадрат найчастіше застосовується саме там, де необхідно велика точність. Можна сказати, що цей інструмент є універсальним матеріалом для будівництва. Серед найпоширеніших сфер застосування сталевого квадрата можна виділити наступні:

  • будівництво об’єктів житлових і нежитлових фондів;
  • в якості інструменту для оформлення інтер’єру;
  • для будівництва під відкритим небом;
  • для вагонобудування, автомобілебудування, будови залізниць і т. д.

Сталевий квадрат відмінно поєднується з різними кріпленнями, а також використовується для заготовок різних виробів.