Облаштовуючи квартиру після проведення ремонтних робіт, особливо якщо вони виявилися капітальними, власники мають можливість практично кардинально поміняти всю обстановку.

Таке рішення буде правильним, адже обридлий за тривалий період зовнішній вигляд всіх приміщень міг втратити свою актуальність. Звичайно, залежить це від частоти, з якою ви проводите різні перестановки. Краще робити це раз на кілька років, як мінімум, змінюючи колірну гамму кімнат або шпалери, якщо такі у вас передбачені. У даній статті постараємося розкрити питання щодо ванних кімнат дизайн яких грає важливу роль. Саме це приміщення оновлюють досить рідко, адже змінити всю плитку доставляє значних клопотів. Необхідно враховувати: це приміщення призначене саме для відпочинку та релаксації, тому намагайтеся прибирати абсолютно всі зайві предмети.

Вибираємо сантехніку

Таке питання можна назвати основним, адже від якості цих виробів залежить подальший зовнішній вигляд кімнати. Необхідно дуже ретельно підбирати унітази, вибираючи серед них кращий варіант. Якщо така можливість є, обов’язково в комплект придбайте біде, яке давно прийнято встановлювати в вбиралень. Воно призначене для підвищення вашої гігієни, дбати про яку треба систематично. Виробники постаралися зробити каталог максимально наповненим, розширивши асортимент максимально. Тому любителям різних неординарних рішень можуть припасти до смаку підвісні варіанти, які візуально значно виграють у традиційних моделей.

Визначаємося з ванною

Необхідно також чітко визначитися з матеріалом, який хочете підібрати для самої ванни. Не обов’язково цей варіант повинен бути ідентичним з унітазом: ванну можна підібрати керамічну, але зараз з’явилися інші цікаві моделі. Наприклад, досить популярним став акрил, використовувати який максимально зручно, враховуючи невелику вагу (в порівнянні, наприклад, з керамічними виробами). Також його цінова позиція дуже вигідна покупцеві. Відносно форми, яку краще підібрати, потрібно відштовхуватися від самого розміру приміщення, а також загальної стилістики. Наприклад, в невеликих вбиралень краще поставити традиційну ванну, загородивши її екраном, куди можна скласти безліч порошків, а також інших матеріалів. Тому такий вибір можна назвати добре продуманим.