Дані прилади з’явилися на нашому ринку відносно недавно. Тому їх по праву називають “новачками” в галузі опалювального обладнання. Сьогодні інфрачервоні обігрівачі представлені у великому асортименті. Багато компаній випускають досить якісний товар, реалізуючи його за доступною ціною. У чому ж основні переваги цих пристроїв?

Основні різновиди інфрачервоних обігрівачів

Дану групу опалювального обладнання ділять на три категорії:

  • Панельні обігрівачі. Дані пристрої розрізняються за формою, розміром, дизайну. Єдине для них якість – принцип дії. Найбільш привабливими вважаються моделі, оснащені комбінованою системою. Крім інфрачервоного випромінювання в них ще присутній природна конвекція.
  • Термоплівка. Дана категорія більше відома як “тепла підлога”. Мабуть, найновіша різновид обладнання, що з’явилася на ринку зовсім недавно. Основною перевагою такої системи є простота монтажу. До того ж, завдяки таким пристроям досягається істотна економія енерговитрат разом з екологічністю.
  • Високотемпературні системи. Більш відомі як стельові панелі. Їх розміщення допустимо тільки в тих приміщеннях, де, по-перше, дуже високі стелі, а по-друге, відсутня можливість монтажу настінних обігрівачів.

Таким чином, інфрачервоне опалення – досить популярна на сьогоднішній день сфера, в якій розроблено безліч пристроїв, здатних не тільки ефективно обігрівати приміщення, але і створювати привабливий інтер’єр приміщення.