Порівнюючи шурупи з іншими матеріалами і способами кріплення дерева до дерева, однозначно можна сказати, що шурупи є дуже надійним видом кріплення. Залежно від породи дерева або виду роботи, існують і різні конструкції. На будь-якому деревообробному підприємстві в більшості випадків застосовують саме шурупи, а не цвяхи, і це не тільки зручно, але й вигідно.

Перевага у вкручуванні

Завдяки здатності укручуватися в дерево, гвинти часто використовують в якості затискачів. У той час як гвинт входить в деревину, він створює крутить дію між двома дошками і головкою гвинта. А в разі, коли між шматками дерева є розрив, який не виходить скріпити, тут завдяки силі гвинта їх з’єднують разом.

Легкість демонтажу

Це є ще одним головним плюсом. Завдяки легкості в демонтажі можна не переживати за можливі помилки, а також це є просто безцінним при реставрації або ремонті, видалити гвинт буде не проблематично. З легкістю можна видалити гвинти навіть на палубі корабля або при розбиранні меблів і багато чого іншого.

Просто і надійно

Напевно вже багато чули або знають про простоту використання шурупів. Все це завдяки гострому наконечнику, який з легкістю проникає в будь-яку деревину. У більшості будівель будівель його просто визначити, і при цьому застосовувати можна без порушення пілотного стовбура. Коли потрібно висвердлити направляє отвір, є можливість попередньо просвердлити гвинт з будь-якого зручного положення, а також це легко зробити і в важкодоступних місцях.

Недорогий і якісний вид кріплення

Якщо порівнювати шурупи з іншими кріпленнями, то вони набагато вигідніше. І причина тому очевидна, так як одного і того ж виду робіт шурупів потрібно значно менше, ніж цвяхів. Крім цього, їх асортимент досить широкий, існують шурупи різної довжини і міцності. Є і різні кольори, і при цьому шурупи не іржавіють.

Перевага в міцності

Шурупи в рази міцніше цвяхів. У місцях з підвищеним навантаженням, сильним вітром і іншими несприятливими факторами, цвяхи гнуться і ламаються, шурупи ж навпаки зміцнюють своє становище. Також вони не схильні до розтягування, чого не можна сказати про цвяхах. У разі якщо кріплення гвинта розслабляється, його з легкістю можна затягнути назад.