Силікатна цегла – молодий, але перспективний будматеріал, який встиг завоювати велику популярність. Його особливість, яку помітно неозброєним оком – сніжно-білий колір.

Матеріалом для виробництва служить вапняно-піщаний розчин. Будматеріал майже не поступається вапняку, обходячись при цьому істотно дешевше.

Переваги

Популярність силікатної цегли забезпечена корисними властивостями, які відрізняють цей будматеріал від аналогів:

 • хороша міцність. Силікатна цегла не деформується. Його різновиди розрізняються по міцності, дозволяючи підібрати варіант, з якого можна побудувати будинок будь-якої висоти;
 • ідеальна геометрія. Виготовлення можливо тільки на заводах, на професійному обладнанні. Тому цеглини гарантовано однотипні і не доставляють проблем;
 • сумісність з усіма розчину кладки;
 • міцність і морозостійкість, які збільшуються з часом. Це можливо завдяки
 • карбонізації матеріалу на повітрі;
  чудова звукоізоляція. Стіни з силікатної цегли добре поглинають звуки. Галасливі сусіди перестануть бути проблемою;
 • простота в зверненні. Силікатна цегла не вимагає спеціальних навичок, працювати з ним успішно може навіть новачок;
 • безпеку. У складі не міститься шкідливих речовин, що робить силікатна цегла одним з найбільш екологічних матеріалів;
 • дешевизна. Особливості виробництва роблять силікатна цегла одним з найбільш недорогих будматеріалів;
 • багата палітра. Ошатний білий колір – не єдиний з можливих. За допомогою барвників можна надати будматеріали будь-який бажаний відтінок. При цьому колір буде рівним, а цегла – профарбованих цілком.

Де використовується силікатна цегла?

Сфера застосування цього будматеріалу досить широка. Його використовують для будівництва будівель і міжкімнатних перегородок, а також господарських і технічних споруд, парканів, гаражів, садових альтанок. Крім простого цегли існують декоративні різновиди. Багатство відтінків забезпечує вільне здійснення найсміливішим дизайнерським рішенням.

Силікатна цегла – зручний, недорогий і якісний будматеріал з широкою сферою використання. Його властивості прекрасно вивчені, робота з ним не викликає ускладнень. Поєднання довговічності, міцності, відмінного зовнішнього вигляду і дешевизни робить силікатна цегла вигідним, а значить, затребуваним матеріалом. При правильному застосуванні він виправдає всі надії і прослужить довгі роки.