Перед будівництвом власного будинку необхідно врахувати найменші нюанси, порівняти матеріали, вибрати фахівців. Але часто будівництво житла перетворюється в проблему, вирішити яку досить складно простому обивателю. Велика частина проблем пов’язана з неправильним вибором матеріалів для покрівлі або підлоги. Пропонуємо розглянути три найбільш поширені помилки при купівлі сировини для будівництва приватного будинку.

Помилка 1 – Пошук дешевизни. Більшість покупців страждають проблемою пошуку дешевезни. Завжди існує бажання купити максимально багато товарів за низькою вартістю. Зазвичай відбувається так – люди займаються пошуком матеріалів подешевше, у неперевірених постачальників, незважаючи на загальну ринкову вартість такого товару.

Зрозуміло, що дорого – не завжди означає, що продукція краще, але в більшості випадків – низькі ціни завжди сигналізують про проблеми, які виникнуть у процесі використання продукції.

Пояснюються низькі ціни зазвичай низькосортних товарів, які виготовляються при недотриманні певних технологічних моментів. Таке рішення призводить до зниження міцності, надійності, довговічності будівельних матеріалів. Пам’ятайте про це при покупці товарів, порівнюйте особливості придбаної продукції, її експлуатаційні характеристики.

Помилка 2 – Відмова від екологічності. Будівельні матеріали для покрівлі та створення статі повинні бути екологічно чистими. Щодня вітчизняний ринок поповнюється неякісними товарами, компанії забувають про питання екології, розхвалюючи свою продукцію, не кажучи про її недоліки.

Тому перед придбанням тих чи інших матеріалів, цікавтеся у продавців про безпеку і екологічності, питайте відповідні сертифікати якості.

Пам’ятайте, що купивши навіть супер міцне герметичне засіб, користі від нього не буде ніякої, при наданні шкоди екологічному середовищі.

Не можна забувати, що сучасний ринок повний недобросовісних продавців, в магазинах яких, реалізуються будівельні матеріали, що виділяють багато токсичних речовин в атмосферу. Це несе шкоду не тільки екологічному середовищі, а й дітям, людям.

Подумати про питання екологічної безпеки і чистоти найкраще ще на перших етапах вибору того чи матеріалу.

Помилка 3 – неякісне вивчення пропозицій. Найчастіше покупка лад. матеріалів виконується побіжно – просто зайшли в Інтернет, наткнулися на перший-ліпший магазин, зробили замовлення. При цьому ніхто не цікавиться наявністю аналогів тих чи інших засобів, рівнем їх якісність і безпеки.

Такий поспіх ще можна пояснити і тим, що сучасний вибір будівельних матеріалів досить стрімко розвивається, щороку збільшується асортимент, розбиратися з особливостями якого, захоче не кожен. Щоб зробити правильний вибір, необхідно ознайомитися не тільки з певними товарами, але і їх особливостями, перевагами.

Враховуйте і данина моді. Не завжди тільки що з’явився і всіма розрекламований товар, є дійсно якісним. Іноді краще віддати перевагу консервативним, але перевіреним рішенням.

На що звернути увагу при виборі будівельних матеріалів для покрівлі та промислової підлоги?

Перед покупкою того чи іншого виду товару, обов’язково уважно вивчіть інформацію про виробника, склад і т. д. Це дозволить вам розуміти, який саме товар перед вами.

Також рекомендується:

  • відвідати тематичні форуми, вивчити відгуки від споживачів;
  • продумати зручність використання тієї чи іншої продукції, від цього залежить, чи буде робота виконуватися самостійно, або за допомогою будівельників;
  • скористатися порадами експертів, рекомендаціями досвідчених працівників, чия діяльність пов’язана безпосередньо з будівництвом.