Зовнішній вигляд, а також форми рушникосушки мають велике розмаїття.

Саме в цій сфері фантазії виробників можливо тільки позаздрити. З цієї причини, при виборі необхідно придивитися безпосередньо до змісту, а не тільки на зовнішній вигляд. Іноді за вельми привабливими формами може бути найпростіша підробка.

Щоб не купити щось некачетсвенное, варто звернутися в професійні магазини до консультантів, які допоможуть вам дізнатися всю необхідну інформацію про певний виріб, а також магазин дасть гарантію на пристрій, що також буде свідчити про якість продукції.

Представлений пристрій сантехніки з часом став досить важливою частиною інтер’єру ванної кімнати. Він не тільки суші і обігріває, але також і прикрашає. Різноманіття полотенцесушителей на нинішньому ринку така велика, що споживачеві, який нічого них не знає. Буде дуже важко зробити правильний вибір. З цієї причини, щоб придбати дійсно якісний товар, необхідно заздалегідь вивчити всі критерії вибору даного агрегату.

Нинішні рушникосушки за методом нагріву можна поділити на три категорії:

1. Рідинні, які нагріваються від опалювальної системи або гарячого водопостачання.

2. Електричні, де прилад буде нагріватися сухим або ж рідинним Теном.

3. Комбіновані, які отримують власне тепло від опалювальних систем і від електроенергії. Їх прийнято вважати найбільш надійними і перспективними.

Виробляються представлені пристрої з найрізноманітніших матеріалів. Дешевші моделі будуть зроблені з чорної сталі. Вони не завжди естетично виглядають і мають досить короткий термін експлуатації, через появу корозії всередині.

Найбільш надійним варіантом для будинків, що мають центральне опалення, є агрегати, зроблені з нержавіючої, сталі, що мають потовщені стінки. Подібні параметри досить потрібні, щоб прилад витримував великий тиск теплоносія.

Для квартир, а також будинків, що мають окрему опалювальну систему, краще всього підходить полотенцесушитель з часу або нікельованої латуні. Моделі комбінованого типу виробляються з кольорового тонкостінного металу.