Вдале проведення ремонту ще не запорука того, що ваша ванна кімната буде завжди виблискувати. Її вдалий дизайн – однозначно, ваша заслуга. Звичайно, довелося витратити багато часу на оформлення, вибір сантехніки і підходящого меблювання. Тепер ваше завдання – підтримувати чистоту, причому робити це доведеться систематично.

Ми постараємося максимально докладно розповісти, які кошти більше підійдуть для вашої ванни, а які краще використовувати для раковини у ванну. Обов’язково зупинимося на основних правилах такого очищення. Не забудемо сказати про шкіру рук, яку треба берегти при проведенні кожної такої процедури. Саме з цього питання і будемо починати.

Бережімо руки

Спочатку скажемо саме про гігієну рук, адже не кожна господиня звикла дбати про себе в першу чергу. Дуже важливе правило, яке повинно супроводжувати вас кожну прибирання – одягання рукавичок. Вам спочатку може бути незручно проводити очистку таким способом, але з часом ви звикнете. Основне тут – підібрати правильний розмір рукавичок. Тоді не тільки ванна, але навіть унітаз очиститися без проблем.

Використовуємо правильний засіб

Дуже багато людей, не замислюючись, використовують порошки як чистячих засобів. Наскільки це правильно, і які ще є варіанти? Давайте розберемося з цим питанням. Потрібно буде купувати окремі засоби для кожного матеріалу (наприклад, якщо у вас є вироби з акрилу і кераміки). Якщо говорити про меблі у ванну, за нею теж необхідний ретельний догляд, але тільки за допомогою спеціальних засобів.

Якщо виріб керамічне, краще очищати його пінкою. Це саме щадне засіб, яке хоч і діє повільніше за все, просочуючи плями, зате з ним ви будете впевнені – сантехніка не постраждає. Порошками все-таки не радимо користуватися, адже вона дуже часто містять тверді частинки, які запросто дряпають емаль. Спочатку це непомітно, але потім такі подряпини набагато частіше забруднюються.

Звичайно, ванна повинна бути, перш за все, якісною. Тоді і догляд за нею автоматично буде простим.