З пропонованої вашій увазі статті ви зможете дізнатися про те, як правильно слід вибирати меблі на замовлення.

Для того, щоб не зіткнутися з такими проблемами як, наприклад, невідповідність стилів або ж просто забарвлень тих меблів, яка вже у вас є і тієї, що ви придбали на замовлення.

Вибираючи меблі під замовлення, перше, що необхідно зробити, це уважно вивчити інформацію про ті меблі, яку ви збираєтеся замовити. За зразок можете взяти будь-яке фотозображення. Роблячи замовлення, ви можете просто трохи змінити розміри, прибрати деталі, які ви вважаєте абсолютно не потрібними або ж навпаки, додати ті, яких, на вашу думку, не вистачає.

Також ви можете взяти план того приміщення, для якого ви збираєтеся придбати меблі на замовлення, і просто пройти з ним по меблевих салонах вашого міста. Досвідчені співробітники таких магазинів із задоволенням підкажуть вам з розмірами, забарвленням, стилем, розкажуть вам про основні переваги та недоліки матеріалів, з яких зазвичай виготовляється меблі на замовлення. Більш того, вони можуть абсолютно безкоштовно зробити для вас кілька ескізів, сподіваючись на те, що ви все таки замовите меблі саме у них.

Крім того, вибираючи меблі на замовлення, ви можете звернутися в будь-яку з дизайнерських фірм вашого міста або навіть до приватного дизайнера. Після того, як він проведе з вам бесіду, він зрозуміє яка приблизно меблі вам необхідна, зробить відповідні заміри, підбере потрібні матеріали, намалює і запропонує вам на вибір кілька варіантів.

Саме ж велика увага в процесі вибору меблів на замовлення необхідно приділяти виробнику. Найкращою рекламою в цьому плані є, звичайно ж, так зване сарафанне радіо. Прислухайтеся до порад своїх близьких і далеких родичів, друзів, а також знайомих, які вже набували меблі на замовлення. Якщо їм все сподобалося, то, швидше за все, ви залишитеся задоволені їхнім вибором.

І обов’язково замовте попередні виміри.