Дизайн житлового приміщення в стилі Прованс неможливо переплутати з будь-яким іншим напрямком.

Даний дизайн має на увазі простоту, комфорт і затишок, ви не зустрінете тут різьблений меблів, складних картин або розкішного оформлення. Стиль ґрунтується на ідеї «просто і зі смаком». Перебуваючи в приміщенні, оформленому в стилі Прованс, ви неодмінно відчуєте обстановку спокою й умиротворення. Даний стиль перенесе вас з суєтного міста в обстановку тихого, заміського будинку. Саме цього ми чекаємо, повертаючись додому після довгого робочого дня.

Головними дизайнерськими прийомами, використовуваними при створенні інтер’єру в стилі Прованс, вважаються такі риси:

  • Для стилю характерне використання природних матеріалів, таких як дерево і камінь.
  • Колірна палітра, як правило, складається з спокійних, приглушених, пастельних тонів.
  • Вітається штучне «зістарювання» меблів і предметів декору.
  • Меблі та побутова техніка повинні виглядати органічно і цілісно.

Підібрати меблі, яка буде красиво поєднуватися з побутовою технікою досить непросто, однак на сайті представлений великий її асортимент, ви без зусиль зможете вибрати підходящий варіант і придбати меблі для кухні не виходячи з дому.

Види кухонь у стилі Прованс: основні колірні рішення

Так як для кухні в стилі Прованс характерна нейтральна, спокійна забарвлення, колірні рішення строго обмежуються даним критерієм. Найчастіше, для оформлення в даному стилі використовують такі забарвлення:

  • Біла гама в теплих і холодних відтінках. Залежно від того, на якій стороні знаходиться ваша кухня буде визначатися подтон білого кольору. Якщо кухня розташована в північній частині, то кольору в її оформленні повинні бути м’якими, з теплим відтінком, можливо, навіть перехідним в бежеві або молочні кольору. Кухню, наповнену природним освітленням, навпаки слід зробити більш приглушеною, що йде в холодні тони білого, місцями відображають попелясті або антично білі відтінки.
  • Блакитна забарвлення. Як правило, блакитний колір використовується в оформленні добре освітлених кухонь. Однак зупинятися слід не лише на блакитному кольорі, допускається використання будь-яких його відтінків, аж до приглушеного лавандового.
  • Фісташкове колірне рішення. Даний колір виглядає свіжо, він піднімає настрій і візуально збільшує простір всередині приміщення. Даний колір також може йти в відтінки. Найкраще комбінувати фісташковий колір і його відтінки зі світлим деревом.

Рекомендації, що стосуються вибору меблів

Придбати меблі в стилі Прованс можна в будь-якому спеціалізованому магазині, проте все ж слід звернути увагу на установи, які здійснюють виготовлення меблів на замовлення. Майстри беруть до уваги не тільки ваші уподобання, а й розміри приміщення і інші його параметри, завдяки чому, меблі з більшою ймовірністю буде органічно виглядати на вашій кухні.