При відвідуванні офісу компанії вперше, завжди звертаєш увагу на його обстановку, саме інтер’єр залишає перше враження від візиту. І якщо в офісі відсутній елементарний ремонт, а меблі мають абсолютно непривабливий вигляд, то і самі співробітники будуть виглядати похмурими і непривітними, тому навряд чи комусь захочеться працювати в такій компанії. Отже, для залучення клієнтів необхідний хоча б мінімальний ремонт і затишні та комфортні офісні меблі.

Меблі для офісних приміщень повинні відрізнятися своєю функціональністю, зручністю, мобільністю, стильністю і безпекою. А так як багато керуючих економлять на оренді приміщення, то меблі краще вибирати з модульних конструкцій в стилі open-space. Такий стиль передбачає компактні меблі, яка максимально оптимізує простір кімнат. У багатьох офісах приміщення розділене на певні відсіки за допомогою перегородок, завдяки цьому методу значно економиться сама площа офісу.

Придбати меблі для персоналу можна в спеціалізованих магазинах, які торгують офісними меблями. Сьогодні особливо популярні офісні модульні конструкції, що представляють собою єдине ціле, тобто робочий стіл має безліч ящиків і полиць, які кріпляться поверх столу і призначені для зберігання документів. Багато офісних столи оснащені підкатною тумбою, яка займає дуже мало місця. Ще однією властивістю, яким повинна володіти офісні меблі, є індивідуальність, яка підкреслить стиль офісу в залежності від роду діяльності компанії.

Офісні крісла, стільці та столи повинні бути оснащені важелем, який регулює їх висоту. Стільниці деяких столів можуть змінювати своє положення. Шафи і полиці виступають як окремими елементами, так і збираються в модульну конструкцію. Основна вимога до модулів – це їх місткість, міцність і зручність.

Стильні меблі слід купувати не тільки для керівника, але і на ресепшен, так як саме в цьому місці складається перше враження про фірму.

Перш ніж купувати меблі для офісу, слід порадитися з продавцями-консультантами і перегорнути каталоги на даний вид товару. Купувати товар найкраще в одному місці, так це дозволить створити гармонійне поєднання з меблевого модуля. Складаючи заявку на покупку меблів, перевірте, чи всі комплектуючі з модульної системи вказані, і чи відповідають кольору обраним виробам в каталозі.