Все більше людей залишають тісні робочі офіси і перебираються в просторі будинки, для того, щоб виконувати свій головний обов’язок – працювати. Роботодавці не проти такої затії, оскільки не доводиться більше платити за оренду приміщень, а робочий день людина може будувати самостійно, головне здавати вчасно необхідний план робіт. Втім, в даній статті не будуть розглядатися основні переваги роботи на дому, а будуть дані поради по правильному облаштуванню робочого місця.

Зручне робоче місце є запорукою ефективної роботи. При цьому у кожної людини своє розуміння бездоганного робочого місця. Деякі люди люблять працювати за столом, купуючи стандартний комп’ютерний стіл, інші можуть собі дозволити перебиратися по квартирі з ноутбуком. І в тому, і в іншому випадку можна використовувати меблі, яка допоможе правильно організувати робочий процес. Меблі для домашнього кабінету практично не відрізняється від офісного варіанту. Головна відмінність в тому, що людина сама вибирає собі стілець, на якому буде проводити більшу частину дня і стіл, на якому розміщуватимуться робочі «інструменти».

Вибір меблів для робочого кабінету можна починати зі столу. Якщо людина працює в сфері ІТ, то, безумовно, робоче місце буде цілком складатися з комп’ютерного столу. На даний момент на ринку можна зустріти тисячі варіантів комп’ютерних столів. Вибирати його потрібно відповідно до прогресом сучасних технологій. Зокрема, в сучасних столах вже не потрібно відділення для дисків або, що ще гірше, дискет. Відділення для процесора не повинно займати половину простору під столом, так як сучасні процесори компактні і зручні. Якщо в якості робочого інструменту використовується ноутбук, то стіл не повинен містити висувних секцій для клавіатури і мишки.

Якщо робота пов’язана з рукоділлям, тоді стіл повинен бути максимально зручним і великим. Все більше домогосподарок, які люблять зайнятися на дозвіллі рукоділлям різного типу, купують столи з низькими ніжками. До таких столів можна присісти на звичайному пуфі, навпочіпки або навіть піднятися на нього. Столи з маленькими ніжками найчастіше використовуються в вітальні. Вони робляться зі скла, і покриваються різними текстильними виробами.