Натуральний камінь крихкий і може легко розколотися при ударі важким предметом.

Дорожнеча матеріалу. Наприклад, барна стійка, камінь для якої вимагає особливо ретельної обробки, обійдеться вам в пристойну суму, адже це престижна і модна річ. Але вже кілька десятиліть з успіхом використовується альтернатива натуральному каменю – камінь штучний. Матеріал виготовляється з різного мінерального наповнення і акрилових смол в якості сполучного.

Вироби зі штучного каменю для ресторанів, офісів і квартир використовуються повсюдно, завдяки наступним перевагам даного матеріалу:

• Цей матеріал відрізняється високою стійкістю до механічного та температурного впливу, а також не піддається дії хімічних речовин.

• Легко відмивається за допомогою неабразивних миючих засобів.

• Нешкідливий.

• Високотехнологічний , легко монтується.

• Довговічний, майже як натуральний.

Наприклад, підвіконня з штучного каменю будуть служити вам довго і порадують як своїм красивим видом, так і простотою в експлуатації.

Приємно, що сьогодні є можливість переглянути величезну кольорову палітру оздоблювальних матеріалів з яких ви завжди зможете визначити потрібний для вас колір. На сьогоднішній день штучний камінь користується величезною популярністю в сфері оформлення домашнього стилю в усьому світі, завдяки прекрасному зовнішньому вигляду, а також унікальними фізичними властивостями.

Асортимент виробів з каменю великий: стільниці, мийки, ванни, підвіконня, оздоблювальні матеріали та багато іншого, адже матеріал витримує великі механічні навантаження, що дозволяє широко його використовувати. Стійкість до температурного впливу робить стільниці з каменю дуже практичним елементом кухні. Барна стійка з каменю не стане темніше і не змінить колір від пролитих на неї рідин, тому що не вбирає вологу і барвники. Оскільки технологія виготовлення даного матеріалу дозволяє створити без швів будь-яку частину інтер’єру, є можливість виготовити кілька предметів однакового малюнка, наприклад, «мармурового». Тобто у вас в їдальні буде не тільки барна стійка з каменю, але і стіл, і мийка в тон бару. Відповідно, інтер’єр будинку, квартири або дачі буде виглядати навіть більш виграшно, ніж у знайомого, який купив собі предмети інтер’єру з натурального каменю. Адже у вас буде збігатися не тільки малюнок, але і відтінок, на відміну від його каміна і столу, у яких начебто і колір однаковий, але тон і візерунок різний.