В наші дні пінополістирол знаходить все більше популярності, як матеріал він широко застосовується в будівельних роботах. А популярність в будівництві даний матеріал має завдяки його досить високим експлуатаційним характеристикам і параметрам. Даний матеріал має досить високі звукоізоляційні й теплоізоляційні можливості, він абсолютно екологічно чистий.

Застосовується пінопласт у великій кількості різних типів споруд, і внаслідок цього причини на ринку будівельних матеріалів існують безліч, якщо не тисячі, різноманітних його моделей. Власне в залежності від торгової марки і змінюються самі ключові властивості пінопласту – твердість і щільність, власне все це вплинути на вибір найбільшою мірою оптимального методу кріплення даного матеріалу на пряму.

Для клеєння пінопласт може згодитися безліч засіб, що володіє склеюють властивості: клей фасадний морозостійкий, клей для пінопласту, рідкі цвяхи, силіконовий герметик, склад для приклеювання кахельної плитки і інші склеюють речовини. Найбільш увагу варто звернути (в процесі придбання клею для пінопласту) на повну відсутність в хімскладу різних склеюючих речовин подібних елементів, на зразок бензину або ацетону, а крім того і інших розчинників, таким чином дані хімічної речовини можуть пошкодити пінополістирол.

Пінопласт клеїтися майже до будь-якої з застосовуваних поверхонь, хоч це бетон, покрите цинком метал, гіпсокартон або цегла. Але нанесення клеїть речовини завжди не менш п’яти місць приходиться поверх один квадратного метр поверхні. У тому випадку, якщо розміри листа пінопласту в якомусь з параметрів маю розмір менше одного м.,

бажано наносити склеюють речовина в області кутів і в середині листа. В рівній мірі можливо застосувати дюбель-цвяхи на додаток, з метою створити з’єднання листів пінополістиролу в більшій мірі безпечним.