Для створення неповторного інтер’єру, поновлення звичної обстановки або ж приховування похибок в інтер’єрі (тріщини на стінах) можна використовувати вінілові наклейки. Є такий напрямок графічного оформлення, як вініловий стайлінг, який має на увазі, що вінілові наклейки наносяться на різні поверхні.

Під такими собі стікерами на увазі картинки, які вирізані з плівкового матеріалу і мають клейку основу, завдяки якій, після прибирання монтажного шару, їх можна наклеїти на поверхню.

Такий вид декору з’явився не дуже то і давно. Ідею для його створення надала зовнішня реклама Кредер. Багато хто міг помічати, що реклама на вітринах магазинів постійно змінюється. Тепер таке оформлення можна використовувати і вдома. Зміна декору стін не вимагає великих зусиль, якщо використовуються вінілові наклейки.

Вінілові наклейки можуть прослужити до семи років. Правда, їх використання не обмежується цією цифрою. Може, хтось використовує їх і набагато довше, якщо йому не нададуть один і той же малюнок.

Вінілові наклейки не бояться спеки і вологості. Вони можуть бути наклеєні навіть зовні приміщення і у ванній кімнаті.

Багаторазове миття ніяк не відбивається на якості наклейки. Для того, щоб прибрати наклейку, варто підчепити ножем край наклейки від відклеїти її від поверхні. Якщо при цьому нагріти її феном, то зняття набагато полегшиться. На стані поверхні це ніяк не відіб’ється.

Також відмінно виглядатимуть наклейки на скло. Їх можна використовувати на скляних вставках дверей або ж у ванній. У будь-якому випадку, це додасть дому особливої ​​ексклюзивності.

Вінілові наклейки можна знайти на будь-який смак. Шанувальникам Лондона можна наклеїти панораму цього міста. Якщо людина цікавиться музикою, то все його гості зможуть дізнатися про по захопленні по стікери з зображенням гітари або колонок.

Ніхто не говорив, що варто обмежуватися лише домашніми стінами у використанні інтер’єрних стікерів. Дуже добре вінілові наклейки будуть виглядати в приміщенні офісу. Дуже часто там просто голі стіни, а такий декор додасть йому затишності. У ресторанах і кафе також буде дуже слушним такий декор.

Для оригінального поновлення кімнати, з використанням мінімуму зусиль і грошей відмінно підійдуть вінілові наклейки, які додадуть йому індивідуального шарму і ексклюзивності.