Після покупки нової квартири і здійснення всіх ремонтних робіт в ній, щасливі новосели переходять до наступного етапу – вибору меблів в квартиру.

На жаль, старі меблі не завжди з легкістю впишеться в новий інтер’єр. І тоді виникає логічне запитання «як же правильно підібрати потрібну м’які меблі, на що дивитися і що враховувати в першу чергу?». Звичайно ж, обрані повинні відмінно вписуватися в інтер’єр квартири, бути виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, які прослужать вам гарантовано довго, і подобається вам і вашим домочадцям.

У вітальні стоїть особливу увагу приділити вибору диван і крісел. Спочатку необхідно чітко продумати як будуть розташовуватися ці елементи обстановки вітальні відносно один одного і такого важливого елемента, як телевізор. Далі потрібно прикинути, скільки приблизно людей і в який час будуть відпочивати в кімнаті одночасно, щоб добре уявити собі розмір дивана, а так само кількість крісел, якщо вони будуть необхідні. Також варто врахувати форму кімнати, в прямокутну вітальню краще купити прямий диван. Одну з найголовніших ролей у виборі дивана грає розмір вашої вітальні. Якщо метраж дозволяє, то до просторої кімнати можна поставити кутовий диван, а ось в невеликій вітальні може відмінно вписатися розкладний диван. Після того як ви визначитеся з моделлю дивана варто переходити до вибору оббивки. Якщо у вашій вітальні буде знаходитися і диван і крісла необхідно підбирати однакову оббивку, як у крісел, так і у дивана. Винятком може бути такий випадок, коли крісла підбираються за фактурою до такого елементу, як журнальний столик. Що б заощадити місце, замість крісел можна купити кутовий диван, який по функціональності і місткості буде перевершувати прямий диван.

У спальні особливу увагу заслуговує вибір місця для сну. Якщо габарити кімнати дозволяють, то краще придбати якісну і надійну ліжко і індивідуально підібрати матрац для неї. Володарям кімнати зі скромним метражем варто звернути свою увагу на розкладні дивани, які часто не поступаються по комфортабельності ліжка під час сну.

Батькам варто особливо ретельно продумати інтер’єр дитячої кімнати, враховуючи переваги своїх чад, колірну гамму, яка буде присутня в інтер’єрі, а так само звертати увагу на безпеку і якість матеріалу з чого виготовлені меблі для дитячої кімнати. Меблі в дитячій аналогічна меблів і в інших кімнатах – ті ж ліжка, комоди, тумби і шафи тільки маленьких розмірів.