Під час ремонту багато хто задається питанням, з якого матеріалу зробити стелю. На ринку є безліч варіантів і всі з них мають свої особливості.

У 2019 популярно стало робити стелі з пластикових панелей.

Переваги панелей

Пластикові панелі має дуже багато переваг. Саме тому багато людей зупиняються на цьому:

  • Матеріал вологостійкий, навіть при прямому контакті з водою, нічого не трапитися. Якщо затоплять сусіди, то за стелю можна не переживати, тому що це йому не зашкодить.
  • Дуже швидкий монтаж. Монтаж стелі можна зробити самостійно. Якщо немає досвіду, то можна замовити ремонт квартири у компанії. Майстри своєї справи, зможуть швидко і якісно зробити монтаж панелей. Таким способом, можна не переробляти роботу кілька разів, а заплатити трохи грошей робочим, які зроблять все самі.
  • Пластик можна чистити за допомогою миючого засобу. Він володіє покриттям проти лугу, тому будь-який засіб для відмивання бруду, зовсім не страшно.
  • Пластикові панелі мають відмінну звукоізоляцію, сусідів зверху не буде чутно зовсім.
  • Матеріал екологічно чистий, він не виділяє шкідливих токсинів і тому він безпечний для здоров’я.

Вартість даного стелі дуже низька і це добре для бюджетних будівель і ремонту. За співвідношенням ціна і якість, такий варіант буде найкращим.

Монтаж стелі

Монтувати стелю з панелей дуже просто. Для цього потрібно зробити кілька нескладних етапів. Насамперед треба виміряти свою стелю, потрібно не враховувати по 1 см з кожного боку. Потім необхідно купити певну кількість пластин і обрізати по потрібній довжині. Також варто запастися саморізами, тому як за допомогою них буде кріпитися стелю. Розташовувати панелі потрібно щільно один до одного, ретельно стежити за тим, щоб не було ніяких зазорів. Скріплювати потрібно саморізами, так буде міцно і довговічне. Панелі повинні входити одна в одну, для цього потрібно вставити пази однієї в іншу.

Починати монтувати найкраще з краю. Перша панель найважливіша, на ній буде грунтуватися весь ряд стелі. Якщо поставити її не точно, то далі буде не рівно і не красиво. Остання, як правило, повинна трохи обрізатися, зробити це потрібно болгаркою, щоб лінія зрізу була акуратною.

Якщо є питання, який матеріал вибрати, то найкращим варіантом будуть пластикові панелі. Вони довговічні і при цьому коштують мало. Це найвигідніший вибір для стелі в кімнаті.