Терасна дошка є міцним облицювальним матеріалом, який необхідний для укладання підлоги на терасі.

Особливі властивості матеріалу дають можливість користуватися великою кількістю переваг:

  • дошка використовується досить тривалий період часу;
  • відсутність впливу вологості;
  • відсутність вигорання від сонячних променів;
  • не боїться механічних пошкоджень.

Виходячи з усього перерахованого вище, бажаючих придбати терасну дошку досить багато, так як вона є ідеальним варіантом для розміщення на вулиці.

Крім усього іншого, асортимент терасної дошки дуже різноманітний, тут можна знайти велику кількість форм і відтінків, а установка статі не складе труднощів. Крім цього, доглядати за поверхнею також дуже просто, з часом, завдяки своїм відмінним характеристикам якості, дошка не почне гнити і лущитися

Різновиди терасної дошки

Дошка може бути виготовлена ​​з різноманітних матеріалів, відповідно до яких і відбувається поділ. Щоб більш детально розглянути кожен з підвидів, перерахуємо окремі види і особливості:

  1. Масив дерева. Фахівці вважають терасну дошку з даного матеріалу найкращим варіантом. Вона виготовляється з деревини тих порід, які ростуть в умовах, де вологість істотно підвищена. Окремо слід виділити дуб та ясен, які володіють довгим терміном експлуатації. Що стосується дошки з сосни, вона відрізняється відмінним співвідношенням ціни і якості.
  2. Термообработанная деревина. Якщо говорити про виробництво, матеріал, з якого буде зроблена терасна дошка, загартовують потужним потоком пара, рівень температури якого – 200 градусів. Подібний вид обробки надає деревині високу ступінь міцності.
  3. Дерево-полімерний композит. Найекономічніший варіант придбання, дошка створюється з суміші органічного наповнювача і штучного сполучного.