Коли мова йде про оздоблення торгового приміщення, перше що приходить на думку – обробити його керамічною плиткою, стійкою до впливу стирання, і миття агресивними миючими засобами.

Корисні поради і рекомендації

Керамічна плитка має тривалий термін служби, але в той же час вона дає тріщини від ударів, або від падіння на неї твердих важких предметів. Так само з часом глазур плитки може відколюватися і пошкоджуватися взуттям. Більшість видів плитки можуть бути слизькими в зимовий час, що не додає комфорту при їх експлуатації.

Якщо хочете позбутися недоліків керамічної плитки, радимо звернути увагу на такий матеріал як керамограніт. Це штучний оздоблювальний матеріал, що володіє текстурою і характеристиками різних видів натурального каменю, і до того ж він істотно дешевший, має менше пор, що робить керамограніт майже ідеальним оздоблювальним матеріалом.

Звертаємо вашу увагу на те, що купувати подібний оздоблювальний матеріал, необхідно тільки в спеціалізованих магазинах. Саме там ви знайдете широкий асортимент керамограніта і цілком прийнятним ціни.

Що ще важливо знати?

Навіть великі банківські установи для обробки фасадів і приміщень вибирають керамограніт. Ціна його істотно нижче ніж у натурального каменю. Поверхня і структура такого матеріалу дозволяє повністю імітувати натуральний матеріал, що є важливим аргументом на користь його вибору.

Будучи більш довговічною і зручною альтернативою керамічній плитці, керамограніт значно перевершує навіть натуральний камінь – клеючий розчин з легкістю проникає в пори каменю і виступає на лицьовій поверхні, утворюючи сірі плями, які неможливо приховати або видалити. З керамогранитом ви не відчуєте таких проблем. Як ви розумієте, все гранично просто і зрозуміло, найголовніше точно дотримуватися всіх порад і здійснювати покупку тільки в профільних магазинах або компаніях. В такому випадку ви придбаєте якісний матеріал, який прослужить довгі роки.