Для дитячої кімнати потрібно підбирати якісні шпалери в міру яскравого забарвлення. Останнім часом все більшою популярністю користуються фотошпалери 3D.

У чому особливість фотошпалер 3D

Картинка на шпалерах такого типу цифрова і має ефект спотворення, що створює об’ємність і реалістичність фігур. Зображення наносять за особливою технологією, щоб воно було більш реалістичним. Такі шпалери роблять приміщення більш просторим і зміщують акцент на картинку формату 3D.

Малюнок складається з найдрібніших шматочків, що відбивають і заломлюючих світло, це теж додає йому об’ємності. Фахівці стверджують, що якісні фотошпалери формату 3D повинні продовжувати кімнату, викликати бажання увійти в картинку. Для більш повного занурення в атмосферу об’ємного зображення, кімнату можна прикрасити підсвічуванням.

Види фотошпалер

Інтер’єр дитячої кімнати повинен бути цікавим, щоб розвивати уяву, вміння креативно і творчо мислити. Важливу роль в оформленні грає правильний підбір шпалер, адже за їх допомогою навіть можна розділити кімнату на зони.

Фотошпалери із зображенням формату 3D бувають декількох видів:

  • стандартні – найчастіше використовуються для зонування приміщення. При їх наклеюванні не доведеться стежити за стикуванням швів.
  • поодинокі – вважаються елементів декорування, можуть обрамлятися рамкою або підсвічуванням. Такий варіант має одну конкретну картинку з певними розмірами, тобто це може бути букет квітів, тварина або фотографія.
  • панорамні – можуть застосовуватися для обклеювання всієї кімнати одним полотном, виходить суцільна картинка. Наприклад, поле, ліс, зелена трава.
  • світлодіодні – цей варіант стане родзинкою інтер’єру, правда вартість шпалер задоволена велика. Крім цього вони потребують особливого догляду, так як складаються з електронної системи, що дозволяє змінювати картинку. Таке полотно може змінювати не тільки зображення, але і колірну гамму.
  • флуоресцентні – нерідко використовуються для дитячої кімнати, так як вночі через обробку спеціальним складом можуть замінити нічник.

Різноманіття асортименту шпалер допоможе зробити кімнату красивою і унікальною. Дитина буде в захваті від такого незвичайного об’ємного декору.