Душова кабіна іноді здатна замінити собою автономну ванну. Ті функції і лаконічний дизайн, який пропонують виробники душових кабін, доповнюється ще й компактними розмірами сантехнічного приладу.

Погодьтеся, що в умовах невеликого приміщення доводиться вибирати між установкою компактного душа або ж об’ємної ванній. Але як би там не було, якщо ви бажаєте оновити інтер’єр ванної, саме душ допоможе зробити це.

Перш, ніж провести огляд душових кабін, варто подбати про те, щоб вода, що надходить в систему була чистою і придатною для використання. Особливо це стосується приватних будинків, яким не більше 1-2 років.

Елегантна і сучасна модель автономної душової кабіни вносить собою новий зміст у поняття домашнього спа. Вигнуті скляні двері ненав’язливо підкреслюють собою простору площу ванної кімнати, в якій розташований душ. Вбудовувані світильники виділяють душову кабіну серед всього простору. Оздоблення гладким мармуром стін і підлоги в душовій кабіні зберігає цей душ в центрі уваги.

Кутова душова кабіна прекрасно підходить для невеликих ванних кімнат. Синій і білий кахель, який використовується в різних формах і розмірах, змішується, щоб зробити цей простір яскравіше і химерніше. Ніша в плиткової стіні – зручне місце для зберігання речей для прийняття душу, при цьому сам душ виглядає цілком акуратно, не захаращений поличками і різними непотрібними деталями. Скляні двері демонструють прекрасну обробку душа плиткою при цьому не захаращуючи собою загальний вигляд кімнати.

Хоча ця душова кабіна практично закрита, вікна і скляні двері пропускають світло і не дають створитися враження обмеженості простору. Одне з вікон душа декоровано бамбуковій шторкою. Даний атрибут є одночасно функціональним і красивим предметом, який надає приміщенню своє природне настрій. Ця кутова кабіна чудово підходить для вологої кімнати, так як дає можливість максимально використовувати простір тут.

Установка кабіни в кутку, а також скляні двері перешкоджають створенню відчуття замкнутості й обмеженості простору, навпаки, прозорі двері зберігають візуальну відкритість і простір. Недорога модернізація душа дає можливість розслабитися після складного дня під потоком водяного “дощу”.