Технологія фарбування проста.

Спершу наносять перший тонкий шар фарби в одному напрямку за допомогою валика; дають деякий час на часткову, але не на повну просушку; слідом наносять другий шар фарби поверх базового, але вже в іншому напрямку (поперек). Таким чином, з’явилися при першому фарбуванні смужки від валика, зафарбовуються при другій прокатці. При цьому відтінок стає більш насиченим, а слабо прокрашенние місця також зникають. З роками завдяки такій технології фарба зі стін не кришиться і не деформується.

Для найбільшої ефективності фарбування стін найкраще здійснювати удвох. Так, наприклад, одна людина фарбує в одному напрямку стіну, а інший – в перехресному. У тому випадку, якщо ви зважилися фарбувати стіни в дитячій в самоті, не варто брати велику поверхню за один раз. Розділіть всю площу на кілька відрізків.

Термін висихання пофарбованих стін залежить як від складу самої фарби, так і від її виду. Дивним фактом є те, що навіть колір фарби впливає на швидкість її висихання.

По складу фарби для стін бувають наступних типів: на масляній основі, клейові і вапняні. Якщо ви віддаєте перевагу олійні фарби, то слід пам’ятати про те, що другий шар на стіну можна наносити тільки до повного її висихання. Клейові та вапняні фарби слід вибирати на тон світліше для нанесення другого шару, ніж попередній або ж менш насиченого відтінку.

Як і у всіх типах ремонту, при фарбуванні стін є свої проблемні зони, уваги до яких доводиться приділяти набагато більше. Такими, наприклад, є кути, віконні та дверні прорізи, ділянки навколо вимикачів і розеток. Для досягнення кращого результату, стіни в даних важких місцях потрібно пройти фарбою до того, як ви будете фарбувати стіни цілком, використовуючи при цьому не валик, а малярську кисть. Також можна використовувати малярний скотч, завдяки якому розетки і т. п. Предмети будуть захищені від випадкових мазків і крапель фарби. При будь-яких видах ремонтних робіт, не варто забувати про здоров’я і захисту свого організму. Так, наприклад, при підготовці і фарбуванні стін, необхідно подбати не тільки про наявність всіх необхідних інструментів, але і про захист ваших рук.