Хорошою альтернативою іншим покриттям для садових доріжок є оздоблення кам’яною крихтою. В цілому технологія нескладна і полягає в нанесенні бітумної емульсії з подальшим засипанням кам’яною крихтою.

Забарвлення кам’яної крихти досить багата, фасується в мішки по 25 кг, витрата – одного мішка вистачає на 2 -2,5 м².

Не можна заливати бітумну емульсію в дощову погоду, також необхідно уберігати її від вологи протягом 12 годин після заливки. Допускається заливка на вологий грунт, на промерзлий заборонена.

Нанесення емульсії

Фасується емульсія по 5 і 200кг. Однією банки 5кг вистачає на сім метрів площі, покритої дрібним щебенем або бетоном. Слід враховувати, що пористі поверхні вбирають емульсію активніше, і недостатньо хороша підготовка поверхні призводить до істотного перевитрати матеріалу. Наноситься бітумна емульсія наливом, після чого розрівнюється жорсткою щіткою, шаром 5-15мм (в залежності від фракції кам’яної крихти).

Укладання крихти

Крихітка розсипається по поверхні емульсії лопатою, стежте за тим, щоб шар був рівним і покривав всю поверхні емульсії. Покривши подібним чином 3-4м², валиком закатати крихту в бітум. Після того, як обробка кам’яною крихтою всієї поверхні буде готова, прокатати поверхню ще раз.