Використовувати склофібробетон, як основний будівельний матеріал – не вигідно за ціною. Простіше буде звести будинок зі звичайного бетону.

Стеклофібробетона пластини використовуються, стандартно, для облицювання та оздоблення. Даний матеріал – це можливість прикрасити фасад геральдичними елементами, орнаментами. Можна навіть створити імітацію під панциром черепахи.

У Стеклофібробетон не поміщається велику фракцію піску і гравію. Це дає більше естетики поверхні блоків. Кінці монолітних плит висотних будівель, наприклад, зазвичай закриті даними матеріалами. Їх мініатюрні версії актуальні як покрівельні матеріали.

Установка стеклофібробетона для фасаду проводиться по 2 схемами. Перший варіант вважається класичним, а другий використовується в конструкціях, які вимагають високого рівня міцності:

  • Фіксація із застосуванням монтажних штифтів. Вони виготовляються в стадії плавки, що досягає ширини трьох сантиметра. Товщина моделюється відповідно до розробленого проекту. В результаті, замість стандартних блоків вони робляться унікальними. Це додає цінність матеріалу.
  • Закріпити бетонні елементи в потовщених ділянках за допомогою анкерів. Дана схема актуальна для фасадів будівель.
  • Кріплення із застосуванням металевої заставної. Він також імплантується в корпус блоку на етапі виготовлення. Через заставну проходить кріплення в формі болта. Він «імплантується» у металевий каркас споруди.

Незалежно від методу кріплення стеклофібробетона, установку слід почати з підготовки поверхні і її маркування.

Кладка даних плиток розраховується без застосування доборов з шириною менше половини блоку. При наявності стиків з чужорідними поверхнями використовуйте акриловий герметик.

Ціна на стеклофібровий бетон формується з певних критеріїв. Вона включає витрати на виготовлення, обробку, форму, гідроізоляцію. Остання концепція відноситься до додаткової просочення бетону, яка на 100% оберігає від руйнівного впливу води, що підвищує термін служби. Також на кінцеву ціну впливає і забарвлення матеріалу.