Коли ми плануємо ремонт, ми намагаємося вибирати не тільки якісні матеріали, а й звертати увагу на колірну гаму, яка буде важливою в концепції дизайну.

В якості кращих матеріалів для облицювання стін на кухні та у ванній кімнаті, є звичайно ж керамічна плитка. Вона дуже якісна, міцна, також виглядає дуже дорого і привабливо. Але тут варто відзначити, що у відповідності з вибором відтінку, буде залежати і кінцевий результат зовнішнього вигляду кімнати по завершенню ремонту. Так наприклад сірий колір в керамічній плитці зараз в моді, він використовується для облицювання як стін, так і підлоги. При цьому, тут ви можете грати з відтінками, ви можете вибирати світло-сірий колір на стіни, розбавляючи його якимось цікавим дизайном, темно-сірий колір для підлоги, тоді і буде дуже хороший перелив градієнта зі стін в підлогове покриття.

Сірий колір на підлозі

Зрозуміло, якщо у вас є маленька дитина, домашні тварини, ми рекомендуємо вибирати для підлогового покриття більш темні відтінки. Використовувати сіру плитку на підлозі дуже практично, при цьому, на ній не буде видно якихось плям, якщо раптом ви не встигнете їх видалити. Також зверніть увагу на те, що шов між плитками також буде непомітний, навіть якщо він почне темніти, цього не буде видно. Тому якщо вас цікавлять більш практичні варіанти, які вимагають менш пильної догляду, то в даному випадку сірого відтінку це саме те що вам потрібно. Також не забувайте про те, що сірий колір прийнято використовувати не тільки у ванній кімнаті, але і на кухонному просторі, тут також ви можете грати з візуалізацією. Якщо у вас занадто велика кімната, при цьому дуже мало меблів, ви можете візуально звузити простір, використовуючи темний відтінок для стін.

Поєднання кольорів

Також, вибираючи сірий кольори для основної концепції стіни, ви можете грати з яскравими відтінками, додаючи їх в окремі куточки кімнати, або ж створюючи кухонний фартух з яскравих і помітних тонів. Якщо ж агресивний акцент вас не влаштовує, ви можете в якості декорування вибрати і більш ніжні відтінки, в будь-якому випадку, з сірим кольором це буде виглядати монотонно, і дуже гармонійно. При бажанні, подивіться варіанти використання керамічної плитки в сірому відтінку на кухні, і ванній кімнаті, в такому випадку, ви зможете попередньо дізнатися, як це буде виглядати, як це буде виглядати, в поєднанні з тим чи іншим стилем дизайну.