Вибір дивана для деяких покупців стає справжнім головним болем. Крім сумнівів між ідеальним балансом ціни і якості доводиться багато часу приділяти пошуку по-справжньому комфортного дивана.

Комфорт залежить від індивідуальних переваг покупця, але, в основному, зводиться до визначення жорсткості матеріалу. М’який або жорсткий диван – як зробити ідеальний вибір?

Плюси і мінуси жорстких диванів

Для кожної людини ідеальний показник жорсткості буде індивідуальним, і справа навіть не в приписах лікарів або радах знайомих.

Головна перевага жорстких диванів в їх міцності. Жорсткий диван буде служити набагато довше, він стійкий до зовнішніх впливів, а матеріал оббивки легко відпирається.

Жорсткі дивани рекомендується купувати для:

  • гостьової кімнати;
  • передпокою;
  • кухні;
  • в ортопедичних цілях.

Не рекомендується спати на жорсткому дивані, якщо він не був придбаний в спеціальному ортопедичному салоні. Такі моделі коштують дорожче і сконструйовані за спеціальною технологією.

Дивани для гостьової або передпокої створюються з менш якісного матеріалу і виконують більше естетичну функцію.

Купуючи жорсткий диван, варто віддавати перевагу варіантам середнього ступеня жорстокості. Так Ви зможете не тільки отримати задоволення від індивідуального для Вас комфорту, а й уникнути проблем з хребтом.

Переваги м’яких диванів

М’які дивани набагато зручніші у використанні, але, разом з тим, менше практичні. М’які моделі швидше деформуються, легше забруднюються, схильні викривлення конструкції.

І хоча комфорт компенсує подібні недоліки, їх не можна випускати з виду. Варто пам’ятати, що м’який диван швидше вийде з ладу.