Світлі меблі підходить для всіх приміщень – від ванних кімнат і кухні, до спальні і вітальні. Мода на світлі меблі прийшла до нас з Півночі. З сезону в сезон набирає силу, разом зі зростаючою симпатією скандинавський стиль.

У наших будинках, світла і легка меблі, витіснила темні і важкі комплекти меблів. Саме меблі в світлих тонах така як наприклад колекція Дезжо Шинака в кольорі дуб сан ремо, добре поєднується з квітами пастельних тонів, класичним декором стін: рожевого, синім, фіолетовим або відтінками цитрусових. Який колір в кінцевому підсумку з’явиться на стінах, залежить від наших смаків і потреб. Хтось, вибирає відтінки з холодної частини палітри, хтось, хто любить теплі, сонячні мотиви і потребує дозі позитивної, сонячної енергії, буде відчувати себе краще в оточенні теплих кольорів. Для пастельних кольорів підходить світло-сірий відтінок. Сірий колір, з бежевим відтінком є ​​красивий, романтичний комплект. Сіро-білий інтер’єр можна облаштувати в стилі гламур, додавши срібні і кришталеві елементи.

Спальня оформлена в світлих тонах, забезпечує енергією щоранку. Виробники меблів представляють вашій увазі чудові колекції виробів в світлих тонах. Світла меблі в інтер’єрі, це ідеальний вибір в будь-якому випадку. Вона освітлює салон, робить його, більше, ніж є насправді і забезпечує мешканцям заряд енергії щоранку. Серед яскравих колекцій меблів, знайдемо меблі в модній білої, глянсовою, а також матовою обробці. Виробники охоче поєднують білий колір з декором натурального дерева. Це ідеальне рішення для тих людей, для яких повністю білі меблі занадто холодна в інтер’єрі. До найбільш популярних жанрів, відносяться дуб, ясен і сосна. Ми з успіхом можемо вибрати колекції, виготовлені з цілісного масиву дерева, а також обробкою натуральним шпоном.

Надзвичайно важливим для створення настрою, є освітлення і колірна гамма інтер’єру і меблів, для цих елементів, також повинні докласти особливу увагу. До додаткового обладнання можна віднести туалетний столик, камін і дзеркало. Яскраві кольори сприяють тому, що всередину потрапляє більше природного світла. Це важливо, оскільки завдяки цьому ми відчуваємо себе більш розслабленими і у нас краще настрій, ніж якби ми перебували в темному салоні. Звичайно, дерево або відтінки шпону прекрасно поєднуються з яскравими аксесуарами. Вибираючи яскраву меблі, ми відкриваємо себе широко двері, для різних варіантів облаштування інтер’єру будинку або квартири.

Світла меблі прекрасно виглядає в дуеті з блакитним кольором. Залежно від ступеня насиченості блакитного кольору, ви можете отримати ефект, дуже ніжний і розслабляючий, який ідеально підходить для кімнати маленької дитини, або при використанні більш темних відтінків, аж до гранатового кольору, підійде в вітальні або кімнаті старшої дитини, можна організувати таку кімнату в морському стилі, який діти дуже люблять.

Любителям південних кулеметів, які бажають зберегти святкові спогади на цілий рік, буде до смаку поєднання світлої меблів з кораловим кольором. Аксесуари в етно стилі зроблять інтер’єр модним і додадуть йому теплоти і затишку.