У недалекий час був один змішувач для ванної кімнати.

Це такий собі об’єднаний варіант, який має загальний «носик», який повертався в різні боки. Вода в такі змішувачі надходила по трубах, а труби йшли прямо по стіні. Тому, щоб встановити змішувач в інших товарних позиціях не могло бути й мови. Ванни теж були стандартні. На даний момент захоплює дух від різноманітності матеріалів, кольору, форм – все це ванни. До речі і вирішилося питання з приводу подачі і підведення води, змішувачі можна розташовувати де завгодно.

Змішувачі, встановлені на стіну, мають поворотний носик і душову лійку, одночасно обслуговують і ванну, і раковину, іноді ще зустрічаються. Вони не виходять з моди тому, що ними зручно не тільки наповнити ванну, але і стоячи прийняти душ. Єдиною вимогою було те, щоб ванна знаходилася, обов’язково, поруч зі стіною, решта не має значення. Безпосередньо змішувач встановлювався над переливом-зливом ванни, тепер його можна ставити по периметру ванни, в будь-якому місці.

Є змішувачі, які встановлюють на борту ванни. Це спостерігається часто в складних гідромасажних ванн, що мають електронні пульта управління. Також такі змішувачі йдуть в комплектах з дорогими ваннами.

На стійці змішувачі є дуже красивим і ефективним варіантом для ексклюзивних і дорогих ванн, що стоять окремо на ніжках в шикарних і просторих ванних кімнатах.
Бувають змішувачі, які встановлюють на полицях і є поруч дизайнерських вишукувань. Цей декоративний хід використовується там, де створюється дизайн нестандартних туалетних кімнат.

Загалом, існує багато різних варіантів монтажу змішувачів, їх можна розміщувати, практично, в самих різних місцях навколо ванни, головне щоб вам було зручно.