Все більшої популярності набирають підвісні унітази завдяки своїй функціональності та оригінальності, до того ж такі унітази відмінно вписуються в найрізноманітніші дизайни приміщення. Однак варто знати, щоб з даною сантехнікою відчувати себе комфортно слід її правильно вибрати.

Перед тим, як купити підвісний унітаз необхідно приділити увагу не тільки його формі, а й дизайну. За бажанням ви можете вибрати круглий, овальний унітаз, а також прямокутної або випуклої форми. Придивіться і до колірної його гамі. Ще необхідно зробити виміри унітазу, щоб в санвузол малих розмірів не придбати великий унітаз. При цьому варто знати, що унітаз підвісний хоч і виглядають мініатюрно, але при цьому він не економить простір, а це пов’язано з тим, що зливний бачок досить часто ховають за фальш-стіною. І досить рідко його монтують в спеціальну нішу, яка розташована в стіні.

Чи не обійдіть увагою і матеріал, з якого він виготовлений, в наші дні можна придбати досить багато моделей, які виконані з найрізноманітніших матеріалів. Такими матеріалами може бути. Наприклад, пластик або ж чавун, а також скло, але найпопулярнішою залишається кераміка. Якщо ж ви вирішили купити керамічний унітаз, то визначитеся, буде він фаянсовим або порцеляновим. Дані матеріали, хоч і є довговічними і міцними, проте є характеристики, які істотно відрізняються. Якщо ви бажаєте мати підвісний унітаз, який досить добре буде митися, в такому випадку придбайте виріб з порцеляни.

Підберіть зливний бачок і систему зливу, яка може бути як горизонтальною, так і вертикальною, а ще проходити під кутом. На такий вибір багато впливає тип комунікацій, прокладених у вашій квартирі або будинку. А що стосується зливних бачків, то знайте, що вони бувають двох видів: що кріпляться до різної тонкої поверхні або безпосередньо на несучу стіну.