У сучасному світі дуже часто можна почути, що люди при виборі ванни вибирають саме акрилову ванну. Давайте ж розглянемо більш детально, які переваги і недоліки має дана ванна. Отже, мабуть почнемо з позитивних особливостей.

Даний матеріал має високий ступінь теплозбереження. Тому, якщо ви наллє в акрилову ванну гарячу воду, то вам доведеться дуже довго чекати, поки вона охолоне.

Необхідно відзначити, що акрил – це дуже міцний матеріал. Відповідно вироби з акрилу абсолютно стійко до будь-яких впливів.

Що зовсім не скажеш про сталевих і чавунних ваннах. Варто відзначити, що якщо ви придбали ванну з якісного акрилу вам зовсім не потрібно замислюватися про ретельного догляду за нею. Необхідно просто регулярно протирати її вологою ганчірочкою. Можливий другий варіант регулярного догляду.

Це обполоснути її досить гарячою водою і відразу ж витерти сухою ганчіркою насухо. Якщо ви будете постійно проводити таке очищення, то ванна даного типу вам дуже довго ще прослужить.

Акрилові ванни на сьогоднішній день мають безліч різноманітних дизайнерських форм. Тому при бажанні ви зможете вибрати індивідуальну, незвичайну за формою ванну.
Тепер давайте перейде до основних недоліків.

Найголовнішим недоліком вважається боязнь високих температур. Наприклад, якщо в акрилову ванну набрати окріп і почекати якийсь – то час, то форма ванни може дещо змінитися. Ванні, які виконані з неякісного акрилу, можуть бути не стійкими до механічних впливів.

Тобто, якщо ви в ванну упустите якийсь предмет, то може виникнути подряпина або тріщина. Її звичайно ж можна легко усунути, але ви ж розумієте, що створиться не зовсім приємна ситуація. Також якщо в нагріту ванну присяде людина, яка має більшу вагу, то вона може під ним деформуватися, що створює не зовсім приємні відчуття.

Дані ванні зовсім не рекомендується очищати універсальними миючими засобами, так як вони можуть викликати помутніння. Тому при покупці засобів очищення потрібно звертати увагу, щоб було зазначено, що можна очищати акрилові поверхні.