Ваш ремонт наближається до кінця. І ви вже замислюєтеся про те, щоб зробити замовлення на шафу-купе. Підходьте вдумливо до вибору такого предмету меблів.

Головна функція його – оптимізувати простір. Його завдання – вмістити невмістиме на одному місці вашого будинку. Але тільки комплекс багатьох чинників дозволить реалізувати його функціонал. Це робота професіоналів, якісні матеріали та грамотна внутрішня система шафи.

Якщо у вас є досвід роботи з деревиною та тяга до рукоділля, можете спробувати зібрати шафа самостійно. До того ж в інтернеті є досить докладна інструкція (з фотографіями і схемами) як зробити вбудована шафа своїми руками.

Історія

В Америці на початку минулого століття хтось дуже раціональний придумав меблі, яка поєднує в собі красу, зручність, практичність і місткість.

І пізніше, коли мода перетворилася в необхідність, шафи купе знайшли своє застосування і в СРСР. Невеликі квартирки не могли вмістити багато меблів, тому саме такі меблі виявилася дуже доречною. «Хрущовки» не мали місцем для розкритих дверей. Розсувні двері шафи купе вирішили багато просторові проблеми радянської людини.

Природно, вас цікавлять ціни на шафи купе. Вартість готового виробу залежить від багатьох факторів. Але сучасний ринок тим і хороший, що дозволяє створити шафи купе економ і високоякісну і дуже дорогі меблі.

Ідеї ​​дизайну

Варіювати дизайн можна нескінченно – це дозволяє різноманіття матеріалів виготовлення і колірна палітра. Навіть недорогий шафа при бажанні буде виглядати солідно і дуже добротно. Основна ж перевага такої меблів в її місткості. Шафа купе оптимально вписується в самий незручний простір квартири.

Можна замовити вбудована шафа – тоді стіни будинку стануть функціональними частинами шафи. Це заощадить матеріал і приховає дефекти стін, стелі або підлоги.

Якщо додати на фасад скло або дзеркало, то ви візуально збільшите приміщення. Найактуальніше це для прихожих і дуже маленьких кімнаток. Можна не турбуватися, що скло або дзеркало небезпечно для дітей. Дзеркала покривають з двох сторін спеціальною плівкою, яка скріплює осколки, не даючи їм розсипатися. Скло на фасад покривається плівкою лише з «зовнішньої сторони». Прозорі двері прекрасно поєднуються з декором і книгами.

Шафи всередині можна організувати в залежності від потреб: полки, ящики, вішалки. Зазвичай використовуються різнорозмірні сталеві каркаси для висувних полиць, які легко встановити або перевстановити. У шафах купе можна помістити навіть техніку.

Комфортний простір – це ваша робота по візуалізації. Подумайте, чого ви чекаєте від меблів, які її функції, і тут же зрозумієте, які матеріали потрібно використовувати, які завдання вирішити і від чого відмовитися.