Вітальня – найважливіше приміщення у квартирі. Адже саме тут збирається вся сім’я.

Саме тому меблі у вітальню потрібно такі, щоб вони подобалися всім членам сім’ї.

З таких же міркувань вибирається і стиль вітальні. Розглянемо, які ж стилі бувають, щоб вибрати для себе найкращий варіант. Проведемо огляд найбільш часто зустрічаються стильових рішень віталень кімнат.

Класика

Це варіант для тих, хто вміє цінувати розкіш і вишуканість. Класичний дизайн приділяє чимало уваги декоративних елементів. Достаток натуральних елементів, ковані мотиви вітаються.

Що стосується меблів, то найдоречніше будуть предмети з цінних порід дерев (в тому числі, дуб або червоне дерево). Вже на підставі цього можна судити про те, що класичний варіант – не найдешевше задоволення.

Зверніть увагу, що якщо вам потрібен прием акб, ви можете детальніше дізнатися про нього на сайті akb-util.ru вже зараз.

Яскраві, кричущі тони в класичному інтер’єрі неприпустимі. Стіни найкраще зробити одноколірними, спокійних тонів. Ідеальний варіант для підлоги – паркет.

Мінімалізм

Лаконічність і простота – головний девіз мінімалістичного дизайну. Декоративні елементи відсутні геть! Колірна гамма кілька приглушена. Панують відтінки сірого, синього, коричневого і бежевого.

При фарбуванні стін можна використовувати два поєднаних між собою відтінку. Щоб дотримуватися всіх канонів мінімалізму, меблі купується скромна, але максимально комфортна і функціональна.

Еклектика

Сміливе поєднання найрізноманітніших стилів, не на шкоду доброго смаку! Еклектичний стиль дає поживу фантазії та оригінальності мислення.

Але не все так просто, як здається. Потрібно володіти відмінним смаком, справжнім «чуттям», щоб вітальня вийшла унікальною, а не смішний і безглуздою.

Модерн

Ідеальне поєднання природних матеріалів з інноваційними. Меблі для вітальні «модерн» купується вишукано-безформна, з плавними лініями.

Кантрі

Надзвичайно теплий і затишний стиль. Для вітальні в стилі кантрі ідеально виглядатиме старовинна (або стилізована під старовину) меблі з натурального дерева.

Колірна гамма меблів, текстилю та обробки – найспокійніша. Зайвого пафосу чи показної розкоші тут не місце.

Бароко

Цей стиль для шанувальників розкоші та шику. Велика кількість позолоченої ліпнини, дзеркал, витончений камін, меблі з великою кількістю декоративних елементів цілком вписуються в концепцію бароко. Текстиль для вітальні в цьому стилі – дорога гобеленова тканину і шовк.

Для обробки часто застосовується декоративна венеціанська штукатурка. Меблі виконується з натурального дерева, для поверхонь часто застосовується мармур. Пол виконується з паркету, виконаного з цінних порід дерев.