Дизайн інтер’єру завжди відображає смаки господарів, незалежно від того чи працює над проектом професійний дизайнер, чи вся робота проводиться самостійно.

При цьому в процесі проведення ремонту завжди хочеться додати якийсь індивідуальний елемент, який додасть інтер’єру оригінальності і особливості.

Домогтися цього можна різними способами, але ми сьогодні зупинимося на варіанті з фотошпалерами на замовлення. Цей метод доступний для ремонтів з різними бюджетами – від стандартного до елітного.

Погодьтеся, приємно буде прокидатися в чудовому саду з буйною зеленню і прозорим струмком або ж обідати на тлі розкішного замку, може бути в оточенні французьких пам’яток.

Ні, вам не доведеться нікуди для цього їхати, досить замовити підходящі фотошпалери і інтер’єр ваших кімнат перетворитися, стане неповторним і дивовижним.

Щоб оформлена стіна радувала вас своєю реалістичністю необхідно мати фото з високою роздільною здатністю і відмінній якості.

Такі фото на вибір вам можуть запропонувати в салоні, в якому ви будете замовляти фотошпалери, або ж ви можете придбати його в фотостоці.

Яким буде зображення залежить від ваших уподобань – це може бути фото пейзажу з високою роздільною здатністю, хитромудра абстракція, макрозйомка, пам’ятки якої-небудь країни. Загалом все, що буде притягувати ваш погляд.

Адже мета фотошпалер – це створення акцентного плями, яке створює потрібний настрій. Полотна при цьому можуть клеїтися як на стіну, так і на інші конструктивні частини приміщення.

Крім цього, за допомогою фотошпалер можна м’яко коригувати простір. Це актуально для нестандартних або маленьких кімнат, які значно змінюються. А ось у великих приміщеннях фотошпалери створять камерність і затишок.

При виборі фотошпалер на замовлення ви крім зображення також можете підібрати найбільш підходящу фактуру – живопис, полотно, льон, декоративна штукатурка, крупний пісок і т. п.

Такий підхід до оформлення робить вибране зображення ще більш реалістичним і натуральним. Крім того, дивлячись на такий витвір мистецтва пробуджується і уяву і ви отримуєте ефект повного занурення в іншу реальність.

Такий доступний спосіб дозволить не тільки перетворити інтер’єр вашої квартири або будинку, але підкреслить індивідуальність вашого житла. Тим самим ви додасте в своє життя нових фарб.