Останнім часом серед споживачів і будівельників високим попитом користується декоративна штукатурка. Цим ефектним оздоблювальним матеріалом можна оформити внутрішню обробку кімнат, мансарди, коридору, а також офісу чи магазину.

Спочатку на поверхню оброблюваної стіни наносять базовий шар на основі цементного, гіпсового або вапняного розчину. Далі, коли штукатурка добре висохне, поверхню покривають декоративний шар.

Технологи виробництва будівельних робіт розрізняють різні види штукатурки. Так, тонке одношарове покриття по зовнішньому вигляду нагадує обробку стін за допомогою тканин. За консистенцією така штукатурка досить ніжна, тому при першому погляді створюється враження, що стіни обтягнуті красивою, ефектною тканиною. Наносячи декоративну штукатурку пензлем, майстер вправно виводить тонкі елементи природного дерева, інших малюнків і фактур.

Штукатурка «під шубу» була затребувана кілька десятків років тому, і ось – знову повернулася в новому вигляді. Отже, штукатурка має нерівну поверхню, з нерівною поверхнею облицювального шару. Щоб нанести таку штукатурку на стіни, фахівці накидають на поверхню стіни і потім вирівнюють за допомогою спеціального інвентарю.

Венеціанська штукатурка за зовнішніми характеристиками схожа на натуральний камінь – мармур, граніт, малахіт і т.п. Методи нанесення декоративної штукатурки на стіни – різні, для кожного виду штукатурки слід вибирати індивідуально способи облицювання стін.

Полірована імітація виглядає дуже красиво, за зовнішнім виглядом нагадує рівну, поліровану обробку стін. Штукатурка під мармур наноситься за методикою, запропонованою виробником на сайті будівельних матеріалів. Приготувавши суміш по інструкції, можна розраховувати на високий результат. Щоб імітувати мармурове облицьовування, фахівці змішують три – чотири кольори, і отримують оригінальний вид в готовому виконанні.

В процесі нанесення різних за кольором розчинів, їх намагаються не змішувати, так вид штукатурки здається найбільш природним, красивим і ефектним. Докладну інструкцію приготування розчину отримаєте у менеджера магазину.