Фарбування – досить складний процес.

Якщо ви ніколи не фарбувалися, то краще за все, вам спочатку набратися теоретичних знань. У цьому випадку, у вас може все вийде. Ніколи, ніколи не потрібно наносити фарбу відразу ж на стару. Це може привести до того, що не отримаєте тривалий покриття. Подивіться на пофарбовані стіни в різних державних установах. Там фарбу просто виробляють на стіни, іноді навіть не знімаючи стару. У всіх матеріалів приблизно одна і так же система фарбування. Зробити це не складно, якщо дотримуватися певних значення. Для початку, вам потрібно придбати не тільки фарбу. Потрібно відразу ж кілька засобів для фарбування, які краще купувати в зв’язці. Багато з них можуть не збігатися один з одним.

Загалом то, вам потрібно придбати ґрунтовку, фарбу і лак. Грунтовка – найважливіший елемент. Без нього у вас не вийде нормально нанести фарбу. А тепер давайте подивимося, як потрібно проводити фарбування і навіщо робити саме ці кроки.

Як фарбувати?

  • В першу чергу, грунтовка. Вона буває різною. Може бути, наприклад, для дерева, для металу, для бетону і так далі. Це зроблено для того, щоб фарба або клей набагато краще ліг на покриття. Грунтовка забезпечує набагато більш якісне зчеплення. Грунтовку можна наносити в один шар. Існує багато різновидів. Наприклад, фарбуєте запорошений підлогу і у вас не виходить весь пил змести? Не дивно. Вам допоможе грунтовка глибокого проникнення для пилують.
  • Фарба може бути різною. Існують водоемульсійні, емалі і так далі. Це досить важливо, але в більшості випадків, вибирається просто. Потрібно пофарбувати підлогу? Вибирайте фарбу для підлоги. Але не варто брати першу-ліпшу, так як це призведе до облупліванію і стирання фарби.
  • Лак – це фініш. Варто пам’ятати той факт, що сам по собі лак може роз’їдати фарбу, що призводить до проблем. Заздалегідь перевірте, як фарба реагує на лак. Покривається тонким шаром в декілька шарів. Таким чином виходить ідеальна плівка. Але не скрізь це потрібно. Наприклад, для підлоги або ж стін лак не застосовують в принципі.

Якщо ви покриваєте щось подібне, то лак просто пропускаємо і зупиняємося на двох.