Натяжні стелі досить часто використовуються в будівництві. Для установки такого матеріалу, як правило, немає особливих обмежень. Якщо натяжні стелі будуть встановлені якісно, ​​то вони прослужать вам довгий термін.

Переваги

У натяжних стель є цілий ряд переваг.

Перерахуємо їх:

  • величезний вибір колірних і фактурних варіантів;
  • стійкість до перепадів температур;
  • простота в догляді та встановлення;
  • тривалий термін експлуатації.

Натяжна стеля встановлюється в різних приміщеннях – в спальні, кухні, ванній кімнаті, дитячої або ж в передпокої. Але що робити, якщо справа стосується неопалюваних приміщень?

Чи можна встановлювати натяжні стелі в кімнаті без опалення?

Для початку давайте розберемося: в приміщенні без опалення основною проблемою є те, що в такій кімнаті постійно будуть спостерігатися перепади температур і висока вологість повітря.

Оздоблювальні матеріали, які використовуються в такій кімнаті, природно, набагато швидше втратять свої функціональні якості, їх зовнішній вигляд зіпсується. Але натяжні стелі не бояться коливань температур.

Однак встановлювати їх в неопалюваних приміщеннях ви можете на свій страх і ризик. Виробники натяжних стель не рекомендують цього робити і їх думка обумовлено наступними факторами.

Так, наприклад, натяжні стелі найкраще використовувати в приміщеннях, де температура не опускатиметься нижче нуля і не підніматиметься вище п’ятдесяти градусів за Цельсієм. У неопалюваних приміщеннях температура може бути значно нижче.

При цьому у стель можуть з’явитися на поверхні некрасиві тріщини і зморшки. У деяких ситуаціях натяжні стелі можуть деформуватися і зовсім втратити свої функціональні якості.

Ось чому не рекомендується встановлювати їх в неопалюваних приміщеннях. Однак, деякі покриття виготовляються з високоякісної плівки, тому вони здатні витримати низькі температури, але тільки не нижче мінус п’яти градусів за Цельсієм.

Виходячи з цього багато людей вважають, що натяжні стелі – це поганий матеріал. Однак це не так.

Так, вони не можуть переносити високі температури. Але з іншого боку, їх можна легко встановити в тих приміщеннях, де температура буде в межах норми.

Натяжні стелі використовуються не тільки для оформлення кімнат в житловому будинку. Їх широко застосовують в офісах і інших закладах, адже установка і подальший догляд за натяжними стелями не складає особливих труднощів.