Психологію кольору дуже важливо враховувати для кожної кімнати. І зараз ми про це поговоримо.

Білий колір

Його часто використовують в лікарнях звичайних і психіатричних, чому? Білий заспокоює, колір світу, невинності, чистоти. Для кого-то це початок нового життя, чистий аркуш. Асоціація відразу зі снігом, молоко, сукнею нареченої. Але він дуже холодний. І в чисто білій кімнаті буде не комфортно. Якщо прикрасити кімнату, додати, наприклад, молочного кольору килим або інші кольори в інтер’єрі, щоб кімната здавалася тепліше. Тоді все вийде. Білий підійде до будь-якій кімнаті.

Жовтий колір

Начебто асоціація йде як тепло, сонце. Позитивні якості молодості, оптимізму. Але використовувати його для повного оформлення стін, не рекомендується, так як у нього дуже погані негативні якості, такі як – зрада, розлука, розставання і брехня.

Помаранчевий колір

Дуже приємний, теплий колір. Можна використовувати для всіх кімнат, тільки підбирати насиченість.

Червоний колір

Володіє великою енергією, як позитивної так і негативної. Якщо використовувати його для всієї кімнати може тиснути на голову, очі, настрій. Так з негативних якостей терміновість, перевищена енергія, кров, війна. Але в той же час якийсь шматочок можна їм пофарбувати, особливо в спальні, тому що – це ще й колір любові, пристрасті і близькості.

Рожевий колір

Володіє тільки позитивними якостями. Це солодкий, чарівний, юний, безневинний, ввічливий колір. Особливо гарний він для спальні, являє еротизм і оголене тіло. Є ті, кого він дратує, але проблема не в рожевому, а в цих людях.

Фіолетовий колір

Самий універсальний. Підійде для будь-якого куточка Вашого будинку. Це незвичайне, інтригуюче, що приваблює, розкішне таїнство. Також фантазії і сексуальність. Все в одному кольорі.

Синій або блакитний колір

Колір-улюбленець. Так як він у багатьох найулюбленіший – це перекреслює погані якості. Поговоримо ж про нього, позитивних якостей більше і вони такі захоплюючі, символізує – довіру, честь, симпатію, світ, вірність, безтурботність, гармонію і як його не любити, просто притягує. Однак з поганих, холодний, викликає усунення і підозра. Можна додати, це ще море, небо і спокій. За бажанням, підійде в будь-яку кімнату.

Зелений колір

Яскравий однозначно – ні, це отрута. А ось світлий – це спокій. Природа, молодість, гармонія, мир, спокій і свіжість. Можна для будь-якої кімнати.

Коричневий колір

Однаково поганий і хороший. Осінь, тепло і затишок, смачний шоколад, в той же час лінь, бруд, потворність і вульгарність. Нудний, застарілий колір. Не підходить для повного фарбування.

Сірий колір

Найсуперечливіший колір. Старість і в той же час елегантність, нудний, м’який і мода, скромність, простота. Підійде добре для залу.

Чорний колір

Для кімнат, однозначно, ні. Смерть, ніч, жорстокість, траур, ненависть.

Вдалого вибору!