Глянцеві полотна для облаштування стель стали популярними серед покупців. Вони мають привабливий вигляд, володіють високими показниками міцності та надійності.

Варто замовити натяжні стелі, щоб перетворити приміщення в кращу сторону. У чому особливості установки виробів?

Підготовчі роботи

На самому початку основної стелю упорядковується. Він очищається від побілки і штукатурки, а також від пилу. Це обов’язковий процес, оскільки в іншому випадку ПВХ полотно майбутньої конструкції покриється плямами.

Тепер потрібно зняти заміри, довіривши завдання фахівцям. Якщо виконати цей етап неправильно, з часом стеля почне провисати. Передбачте отвори для монтажу труб і джерел освітлення. Зробіть креслення стелі і запишіть отримані значення, щоб ні про що не забути.

Приступайте до установки багета. Відстань між дюбелями має бути не більше восьми сантиметрів.

До речі, вас можуть зацікавити светодиодные фигуры к новому году, які можна просто зараз придбати на сайті atrida.ru за вигідною ціною.

Монтаж глянцевої натяжної стелі

Вийміть полотно з упаковки і прогрійте його. Температура вироби повинна складати 60 градусів. Після цього можете розтягувати його по периметру багета.

Прочитайте в інструкції, з якого кута необхідно починати кріплення плівки. Закріпіть полотно на кожному розі, дотримуючись дистанції між кріпленнями в 20 сантиметрів. Прогрівайте матеріал в процесі виконання робіт, оскільки так можна впоратися з заломами і складками на його поверхні.

Коли глянсове полотно буде натягнуто на багет, прогрівайте його тепловою гарматою ще півгодини. Не переживайте, якщо на стелі залишилися «зморшки». Вони пропадуть, коли температура натяжної стелі знову стане низькою.

Відкрийте двері і вікна, гарненько провітріть приміщення. Утворилися зазори прибираються, коли весь процес монтажу підійде до кінця. Для цього використовуються декоративні елементи, які виробник додає до загального комплект.

Особливості гарпунного монтажу глянцевих полотен

Головною перевагою даного методу є те, що ви можете демонтувати стелі і встановлювати їх заново в будь-який момент. Це важливо, якщо мають бути роботи по заміні електричної проводки або потрібно врізати нові точкові світильники. Гарпунний спосіб вважається найбільш популярним в наш час.

Глянцеві натяжні стелі – це затребувані полотна, що володіють чудовими експлуатаційними характеристиками. Вкладені в їх покупку гроші окупляться тривалим терміном служби поверхонь.